Daniel Dziwniel odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin 11 cze

Daniel Dziwniel odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. nie przedłuży wygasającej 30 czerwca umowy z Danielem Dziwnielem. 26-letni obrońca występował w klubie przez ostatnie trzy lata. W tym czasie rozegrał 42 spotkania w pierwszej drużynie KGHM Zagłębia.

11 cze 2019 19:26

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Daniel Dziwniel przeszedł do klubu z Lubina 1 lipca 2016 roku ze szwajcarskiego FC Sankt Gallen. W miedziano-biało-zielonych barwach zadebiutował w pierwszej kolejce sezonu 2016/2017 przeciwko Koronie Kielce. „Dziwny” rozegrał 41 spotkań w LOTTO Ekstraklasie oraz jeden mecz w rozgrywkach Pucharu Polski.
 
- Od pewnego czasu Daniel nie mógł liczyć na regularną grę w pierwszym składzie. Doszliśmy do wniosku, że zakończenie współpracy jest najlepszym rozwiązaniem i leży w interesie obu stron. Doceniamy profesjonalizm Daniela, który prezentował podczas gry w KGHM Zagłębiu i życzymy wszystkiego najlepszego w nowym klubie – powiedział Michał Żewłakow, Dyrektor Sportowy drużyny z Lubina.
 
Zagłębie Lubin S.A. dziękuje Danielowi Dziwnielowi za reprezentowanie naszego zespołu i życzy powodzenia w dalszej karierze!