Dariusz Żuraw po meczu z Lechem / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Dariusz Żuraw po meczu z Lechem 4 wrz

Dariusz Żuraw po meczu z Lechem

Sobotni mecz sparingowy rozgrywany w Opalenicy zakończył się przegraną Miedziowych z Lechem Poznań 1:2. O krótkie podsumowanie tego spotkania poprosiliśmy trenera KGHM Zagłębia Lubin, Dariusza Żurawia.

4 wrz 2021 15:15

Dariusz Żuraw: Myślę, że do 87. minuty wszystko wyglądało tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Brak koncentracji w końcówce i dwa błędy w obronie spowodowały, że nie odnieśliśmy zwycięstwa. Można mówić, że sparingi nie są ważne, ale rozegranie takiego meczu dla głowy i przygotowania mentalnego jest istotne. To co ważne, nowi zawodnicy dostali dziś swoją szansę. Zajic i Zhigulev rozegrali więcej minut. Zmieniliśmy nieco ustawienie, bo mamy trochę problemów, szczególnie w linii defensywnej. Myślę, że pewne warianty dziś odpowiednio funkcjonowały i jest to dla nas dobry materiał do analizy i dalszej pracy.