#MiedziowyFlesz | Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
#MiedziowyFlesz | Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia 5 wrz

#MiedziowyFlesz | Przegląd wydarzeń mijającego tygodnia

Jak co niedzielę przygotowaliśmy dla Was przegląd najważniejszych wydarzeń z życia Klubu, które miały miejsce w ciągu ostatnich siedmiu dni. Zapraszamy!

5 wrz 2021 10:45

Inne

• Na początku tygodnia obrońca Miedziowych Kamil Kruk, został dodatkowo powołany na mecze eliminacji do mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2023 - TUTAJ
  • Poznaliśmy dokładny termin spotkania z Wartą Poznań, z którą zmierzymy się w 9. kolejce PKO Ekstraklasy - TUTAJ
  • Tomáš Zajíc został nowym napastnikiem KGHM Zagłębia Lubin - TUTAJ
  • Po ponad 30 latach pracy na rzecz Zagłębia zasłużony Trener Janusz Stańczyk przeszedł na emeryturę. W przerwie derbowego meczu miało miejsce oficjalnie pożegnanie i podziękowanie za wkład w rozwój naszego Klubu - TUTAJ
  • Jozef Kontir odszedł z KGHM Zagłębia Lubin. Umowa z 42-letnim szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron - TUTAJ
  • "Chcę wnieść do drużyny dużo jakości i pomóc swoimi bramkami". Zapraszamy na pierwszą rozmowę z nowym nabytkiem Miedziowych, Tomášem Zajícem - TUTAJ
  • Reprezentacja Polski U-21 pokonała swoich rówieśników z Łotwy 2:0. Był to szczególnie udany mecz dla Łukasza Poręby, ponieważ nasz wychowanek rozegrał 90 minut, zdobył bramkę i zanotował asystę - TUTAJ
  • Zagłębie Lubin S.A. podpisało umowę z Muzeum Historycznym w Lubinie - TUTAJ
  • W sobotę piłkarze KGHM Zagłębia rozegrali w Opalenicy mecz sparingowy z Lechem Poznań, który zakończył się zwycięstwem Kolejorza 2:1. Zobaczcie, jak trener Dariusz Żuraw podsumował to spotkanie - TUTAJ