Dwugłos trenerski po meczu / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Dwugłos trenerski po meczu 2 gru

Dwugłos trenerski po meczu

Zapraszamy na zapis konferencji prasowej, która kilkanaście minut po meczu odbyła się w sali konferencyjnej Stadionu Zagłębia. Oto, co do powiedzenia mieli Mariusz Lewandowski i Maciej Bartoszek.

2 gru 2017 20:19

Mariusz Lewandowski, trener KGHM Zagłębia Lubin: Po raz kolejny weszliśmy w mecz bardzo nerwowo. Musimy popracować nad tym, żeby zespół był gotowy do takiej gry jak po straconej bramce już od początku spotkania. Gratuluję drużynie tego wygranego meczu, bo na pewno na to zasłużył. Mieliśmy dziś dużo strzałów, dużo akcji. Spotkanie mogło się podobać, ale jeszcze dużo pracy przed nami.

Maciej Bartoszek, trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza: Mecz dobrze rozpoczęliśmy, otworzyliśmy wynik i mogliśmy doprowadzić do 2:0. Od 25 minuty zaczęła się dominacja Zagłębia, które było bardzo dobrze dysponowane i obnażyło nasze braki w defensywie. W drugiej połowie bardzo mocno weszli rywale, my próbowaliśmy się podnieść i dłużej się utrzymywać przy piłce. A to narażało nas na groźne kontry. Dziś Zagłębie było bardzo dobrze dysponowane.