Kacper Bieszczad przedłużył kontrakt! 3 lip

Kacper Bieszczad przedłużył kontrakt!

Zagłębie Lubin S.A. z radością informuje, że 17-letni bramkarz Kacper Bieszczad będzie kontynuował karierę w naszym klubie. „Bieszczu” przedłużył kontrakt z „Miedziowymi” o kolejne 3 lata.

3 lip 2020 09:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Bieszczad trafił do Lubina w lipcu 2016 roku z zespołu Karpaty Krosno. W poprzednim sezonie został włączony do kadry pierwszego zespołu i pojechał na zimowe zgrupowanie do Turcji. W obecnym „Bieszczu” ma na swoim koncie 14 spotkań w III lidze i jedno w rozgrywkach Pucharu Polski z Miedzią Legnica. W tym meczach dwukrotnie zachowywał czyste konto.

Kacper jest również reprezentantem Polski do lat 17, dla której rozegrał cztery spotkania m.in. z Portugalią, Rosją czy Szkocją.

- Bardzo się cieszę z nowego kontraktu z Zagłębiem. Jestem w Lubinie cztery lata, na początku będąc w Akademii, teraz w pierwszym zespole i zdążyłem się przekonać, że Zagłębie jest odpowiednim miejscem dla mojego piłkarskiego rozwoju. Tutaj chcę stawiać swoje pierwsze kroki w Ekstraklasie. Dziękuję całemu zarządowi Klubu z Panem Prezesem na czele za szansę przedłużenia umowy. Teraz nie zostaje mi nic innego jak walczyć na boisku o pierwsza jedenastkę – powiedział tuż po podpisaniu nowej umowy.

„Bieszczu”, życzymy powodzenia!