Kacper Bieszczad przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin! 8 sie

Kacper Bieszczad przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin!

Zagłębie Lubin S.A. informuje, że bramkarz Kacper Bieszczad przedłużył umowę do 30 czerwca 2024 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

8 sie 2022 16:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Kacper Bieszczad dołączył do Akademii KGHM Zagłębia w 2016 roku, a w Ekstraklasie zadebiutował już w 10 lipca 2020 roku w meczu z Wisłą Płock. Dotychczas 19-letni bramkarz rozegrał 16 ligowych spotkań dla Miedziowych. W obecnym sezonie wystąpił we wszystkich czterech meczach PKO BP Ekstraklasy i zanotował dwa czyste konto. Nowa umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2023/2024.

- Bardzo się cieszymy, że kolejny zawodnik Akademii KGHM Zagłębia wywalczył sobie miejsce w pierwszej drużynie. Kacper Bieszczad to młody, utalentowany i pracowity bramkarz, który jest ważnym punktem zespołu Piotra Stokowca. Przedłużenie kontraktu jest realizacją założeń, które w klubie przyjęliśmy, stawiając na naszą młodzież. Kacper, życzymy Ci powodzenia i wielu sukcesów w barwach KGHM Zagłębia Lubin! – powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin Michał Kielan.

- Podpisanie kontraktu z Kacprem Bieszczadem wpisuje się w politykę naszego Klubu. Kacper w ostatnim czasie jest jednym z ważniejszych piłkarzy, więc bardzo cieszę się, że doszło do podpisania umowy. Wszystkie strony są świadome celu jaki nam przyświeca zarówno w rozwoju zawodnika jak i naszego Klubu. Kacper, myślę, że będziesz zachowywał dużo czystych kont i życzymy Ci powodzenia! – mówi Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

Bieszczu, gratulujemy i życzymy jak najwięcej pięknych chwil w naszym Klubie!