KGHM Zagłębie - FK Vozdovac 1:1| Relacja ze spotkania / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
KGHM Zagłębie - FK Vozdovac 1:1| Relacja ze spotkania 1 lut

KGHM Zagłębie - FK Vozdovac 1:1| Relacja ze spotkania

W ostatnim sparingu w tureckim Belek piłkarze KGHM Zagłębie Lubin zremisowali z serbskim FK Vozdovac 1:1. Jedyną bramkę dla Zagłębia zdobył debiutujący w barwach Miedziowych Jakub Mares. Poniżej zapis relacji z czwartkowego spotkania.

1 lut 2018 12:06

KGHM Zagłębie Lubin: Polacek - Todorovski, Guldan, Kopacz, Balić - Matuszczyk, Slisz, Jagiełlo - Janoszka, Mares, Pawłowski

FK Vozdovac: Popović - Cirković, Mihajlov, Filipović, Bulatović - Gavrić, Jesić, Luković, Srecković, Stuparević, Duronjić

1' Zaczęło Zagłębie, spotkanie rozpoczął Jakub Mares.

6' Agresywnie w środku pola Matuszczyk, odebrał piłkę rywalom i ci musieli ratować się faulem. Żółta kartka dla jednego z nich.

7' Ładnie wypatrzył Maresa Łukasz Janoszka. Na minimalnym spalonym napastnik Zagłębia.

12' Grożna akcja Serbów. Zagranie wzdłuż bramki Polacka na szczęście nie znalazło adresata.

19' Dośrodkowanie Janoszki w kierunku Maresa, Czech wyszedł do główki i przy próbie strzału został uderzony w plecy przez obrońcy. Zdaniem sędziego jednak faulu nie było.

21' Niebezpieczna strata Zagłębia w środku pola. Na szczęście na posterunku Martin Polacek. Dwie fantastyczne interwencje naszego bramkarza.

30' Optyczną przewagę zyskali rywale, jednak nie dochodzą do pozycji strzeleckich.

34' Błąd Zagłębia w obronie i rywale bezlitośnie go wykorzystują, strzelając do pustej bramki. Przegrywamy 0:1

42' Gol dla Zagłębia! Jakub Mares ładnie przedstawia się w Zagłębiu, wykorzystując dośrodkowanie Bartka Pawłowskiego! Mamy 1:1

Koniec pierwszej połowy. Po bramce Jakuba Maresa remisujemy z FK Vozdovac 1:1

46' Dwie zmiany w ZL. Z boiska schodzą Slisz i Polacek, w ich miejsce Kubicki i Hładun.

49' Uderzenie Bartka Pawłowskiego po ładnej kontrze. Niestety ponad bramką.

55' Podwójna zmiana w ZL. Na boisku Żyra i Czerwiński, opuszczają je Todorovski i Janoszka

60' Na boisku melduje się Arek Woźniak. Zmienia debiutanta Jakuba Maresa. Dzięki, Kuba!

63' Co za interwencja Dominika Hładuna! Najpierw pewnie wybronił srzał z dystansu, a później dobitkę jednego z rywali! Brawo!

68' Krzysztof Janus zmienia Filipa Jagiełło.

70' I kolejna zmiana. Bartka Pawłowskiego zastąpił Filip Starzyński

76' Hładun broni kolejny strzał. Tym razem głową uderzał jeden z zawodników Vozdovac

84' Zagłębie przeważa, ale nie potrafi udokumentować tego bramką. Próbował Woźniak, Janus oraz Starzyński i Żyra, ale goli nie było.

90' Koniec spotkania, Miedziowi remisują w ostatnim sparingu z FK Vozdovac 1:1.