Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z dzisiejszego sparingu KGHM Zagłębia Lubin z Chrobrym Głogów. Poniżej przeczytacie o najważniejszych wydarzeniach spotkania.

KGHM Zagłębie: Hładun (Steffen 78) - Kłudka (Daniel 46), Lepczyński (Soler 46), Pantić (Lepczyński 71), Sobczak (Kłudka 71) - Zhigulev (Pakulski 46), Starzyński (Łakomy 62), Kusztal, Chodyna, Pieńko (Zivec 46) - Zajic (Podliński 46)

Ławka rezerwowych: Steffen, Soler, Łakomy, Pakulski, Zivec, Daniel, Podliński

Chrobry: Dybowski - Ilków-Gołąb, Iwanowicz, Bougaidis, Banasiak, Mandrysz, Cywka, Dziąbek, Lebedyński, Tupaj, Turski

Ławka rezerwowych: Leszczyński, Ziemann, Michalec, Bochnak, Kolenc, Machaj, van der Heijden, Rzuchowski, testowany.

Żółta kartka: Chodyna, Łakomy
Czerwona kartka: Machaj

Relacja LIVE

KONIEC MECZU

89' Znów o uderzenie z dystansu pokusił się Łakomy i z najwyższym trudem broni Leszczyński!

88' W dobrej okazji znalazł się Kusztal, ale uderzył wprost w Leszczyńskiego.

84' Czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Machaj, który brutalnie faulował Erika Daniela.

78' Zmiana w drużynie Miedziowych. Steffen pojawia się w miejsce Hładuna.

71' Tym razem na strzał zdecydował się Chodyna. Podobnie jak w przypadku Łakomego nad bramką. 2 zmiany w naszym zespole Lepczyński i Kłudka wchodzą w miejsce Panticia i Sobczaka.

68' Próba Łakomego zza pola karnego przeleciała nad poprzeczką.

62' Łukasz Łakomy pojawia się w miejsce Filipa Starzyńskiego.

58' Kapitalne uderzenie van der Heijdena w samo okienko! Chrobry doporwadza do wyrównania.

51' Dobra akcja Daniela z Chodyną zakończona niecelnym strzałem Erika.

46' Rozpoczynamy drugą połowę meczu. Miedziowi występują w składzie: Hładun - Chodyna, Pantić, Soler, Sobczak - Daniel, Starzyński, Pakulski, Kusztal, Zivec - Podliński.

PRZERWA

45' Znów świetna szansa dla naszego zespołu, ale w sytuacji sam na sam z Dybowskim źle zachował się Pieńko, który dał się wyprzedzić przez Michalca.

42' Świetna centra Kusztala na głowę Lepczyńskiego, ale ten uderzył zbyt lekko, by pokonać Dybowskiego!

31' Żółtą kartką napomniany Kacper Chodyna.

30' Zmiana w zespole Chrobrego. Michalec wchodzi w miejsce Iwanowicza.

23' Blisko drugiego trafienia był teraz Kacper Chodyna, ale po jego uderzeniu piłka zatrzymała się na słupku!

16' Znów w ataku podopieczni Dariusza Żurawia. Pieńko przytomnie wycofał piłkę przed pole karne do Filipa Starzyńskiego. Kapitan Miedziowych próbował strzału w okienko bramki Dybowskiego, ale Bougaidis, który stał na linii strzału zablokował piłkę głową.

14' Gol dla Miedziowych! Kacper Chodyna pewnie wykończył sytuację sam na sam z bramkarzem!

12' Tym razem o uderzenie zza pola karnego pokusił się Dziąbek, ale Hładun pewnie chwyta piłkę.

11' Dośrodkowanie z rzutu wolnego Banasiaka na gola próbował zamienić Cywka, ale uderzył zbyt lekko, by pokonać Hładuna.

1' Pierwsza dobra akcja Miedziowych. Pieńko zagrywał do Zajica, ale ten złapany na spalonym.