Konferencja prasowa po meczu z Chojniczanką / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Konferencja prasowa po meczu z Chojniczanką 11 lut

Konferencja prasowa po meczu z Chojniczanką

Spotkanie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Chojniczanką Chojnice zakończyło się zwycięstwem gości po serii rzutów karnych. Zobaczcie, jak szkoleniowcy obu ekip podsumowali ten pojedynek na pomeczowej konferencji.

11 lut 2021 21:05

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Martin Ševela - Trener KGHM Zagłębia:

- Jesteśmy smutni. Klub zrobił wszystko, aby boisko było gotowe na ten mecz. Nastawienie przed meczem było odpowiednie, ale już w 15. sekundzie przeciwnik otrzymał rzut karny. Rywale sprawili nam prezent i nie trafili z jedenastu metrów. Mamy problem w ataku. W czwartym meczu z rzędu nie strzeliliśmy bramki. Nasza jakość nie jest na takim poziome, jaki byśmy chcieli prezentować. Nie zdobyliśmy bramki z drugoligowym zespołem. Mieliśmy nadzieję, że w dobrych nastrojach przystąpimy do następnego meczu ligowego. Musimy podjąć pewne decyzje. Dziś nasza prezentacja na boisku była katastrofalna.

Adam Nocoń - Trener Chojniczanki:

- Mnie najbardziej cieszy to, że pokazaliśmy dziś dobrą grę. Graliśmy mądrze i nie było to przypadkowe zwycięstwo. Szczególnie w pierwszej połowie stworzyliśmy kilka dogodnych okazji. Niewykorzystany rzut karny na początku meczu nie podłamał naszej drużyny. Broniliśmy się dobrze i wygraliśmy w karnych, pomimo że w lidze wcześniej kilka z nich przestrzeliliśmy. Drużyna pokazała charakter i to, na co ją stać. Cieszymy się, ze zwycięstwa i w dobrych nastrojach wracamy do Chojnic.