Konferencja prasowa po meczu z Legią 18 paź

Konferencja prasowa po meczu z Legią

Po meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym zmierzyły się drużyny KGHM Zagłębia i Legii Warszawa, odbyła się konferencja prasowa z udziałem szkoleniowców obu ekip. Zobaczcie, co mieli do powiedzenia Martin Ševela oraz Czesław Michniewicz.

18 paź 2020 21:00

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Martin Ševela - Trener KGHM Zagłębia: 

- Dzisiaj nie jestem zadowolony ani z wyniku, ani z gry. Pierwsza połowa była dobra, szybko zareagowaliśmy po stracie bramki i wyrównaliśmy stan meczu. W drugiej części chcieliśmy być aktywniejsi, ale brakowało nam jakości, zwłaszcza w dostarczeniu piłki do ataku. Przez to długo biegaliśmy bez piłki, co zabierało nam dużo energii. Walczyliśmy do końca, ale Legia była lepszym zespołem. Grała prosto, szybko i dokładnie. Nie zrobimy już nic, musimy podnieść głowy do góry i przygotować się do kolejnego meczu.

Czesław Michniewicz - Trener Legii Warszawa:

- Za nami bardzo trudny mecz. Spodziewaliśmy się takiego i byliśmy do tego przygotowani. Szkoda, że po pierwszym golu szybko straciliśmy prowadzenie. Była to sytuacja, której można było uniknąć. W drugiej połowie szybko strzeliliśmy gola i prowadziliśmy grę. Widzę wiele dobrych momentów, ale Zagłębie też dążyło do wyrównania. Cieszymy się z trzech punktów, ale teraz skupiamy się tylko na pojedynku ze Śląskiem.