Konferencja prasowa po meczu z Legią / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Konferencja prasowa po meczu z Legią 4 lut

Konferencja prasowa po meczu z Legią

Spotkanie 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy zakończyło się przegraną KGHM Zagłębia Lubin z Legią Warszawa 1:3. Zobaczcie, jak piątkowy pojedynek na pomeczowej konferencji podsumowali szkoleniowcy obu drużyn.

4 lut 2022 22:45

Piotr Stokowiec - Trener KGHM Zagłębia:

- Pierwszą połowę zaczęliśmy za spokojnie i zbyt mało odważnie. To się zemsciło, bo w 4 minuty straciliśmy dwie bramki. W przerwie drużyna nie przestraszyła się rywala i zaczęliśmy odrabiać straty. Strzał Patryka Szysza jest efektem naszej pracy na treningach i jednocześnie stał się ozdobą tego spotkania. Mamy młody zespół, ale pokazali, że potrafią bez kompleksów grać w piłkę. Nam tak naprawdę zabrakło konkretów, co Legia potrafiła wykorzystać. Czeka nas teraz dużo pracy. Uważam, że zasłużyliśmy na coś więcej w tym spotkaniu. Wiem, że jeśli będziemy dalej udoskonalać naszą grę, to będziemy powoli i regularnie punktować. Druga połowa była zupełnie inna niż pierwsza i myślę, że jest to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami.

Aleksandar Vuković - Trener Legii:

- Na pewno ważne zwycięstwo dla nas. Jest to wielki powód do zadowolenia. Możemy mieć na pewno zastrzeżenia do naszej gry w niektórych momentach, ale stać nas na lepszą dyspozycję. Wiemy w jakim miejscu jesteśmy i cieszą nas te trzy punkty. Wiemy też, że w Lubinie gra się ciężko i możemy się tylko cieszyć, że udało nam się stąd wywieźć pierwsze punkty w tym roku. Mamy świadomość, że jest jeszcze sporo do poprawy, by nie było takich słabych momentów jak dziś, ale z każdym meczem będziemy coraz silniejsi.