Konferencja prasowa po meczu z Wartą 25 wrz

Konferencja prasowa po meczu z Wartą

Spotkanie 9. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się wygraną KGHM Zagłębia Lubin 2:0. Zobaczcie, jak sobotni mecz na pomeczowej konferencji podsumowali szkoleniowcy obu drużyn.

25 wrz 2021 20:45

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Dariusz Żuraw - trener KGHM Zagłębia:

To był ciekawy i intensywny mecz. Zarówno my jak i Warta chcieliśmy wygrać mecz, ale zawsze wygrywa ten, kto strzela gole. Bardzo się z tego cieszymy, bo mamy zespół w przebudowie. Doszli nowi zawodnicy, mamy też sporo młodzieży, więc jesteśmy zadowoleni z każdego punktu. Wiemy, że jeszcze dużo pracy przed nami, zwłaszcza jeżeli chodzi o sposób rozegrania piłki.

Piotr Tworek - trener Warty:

Nie jest to dla nas dobry wieczór, przegraliśmy mecz i nie dopiszemy żadnego punktu. Paradoksalnie jednak tym spotkaniem wygraliśmy więcej niż punkty, bo pokazaliśmy, że Warta, która przyzwyczajała do agresywnego sposobu grania, będzie znowu wygrywała. Dziś jednak przegraliśmy i nie jesteśmy szczęśliwi, ale tym bardziej nas to zmotywuje do pracy i wierzę w to, że efekty wkrótce nadejdą. Wiemy, że nie możemy popełniać prostych błędów, które skutkują stratą bramek. Jestem dumny z zespołu i postawy chłopaków, dziękuję im za ten mecz, bo był dobry w ich wykonaniu. Zwycięstwa przyjdą i ten zespół będzie jeszcze dawał dużo radości.