Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin (relacja live) / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin (relacja live) 24 wrz

Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin (relacja live)

O godzinie 18:00 piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wybiegną na murawę stadionu Suzuki Arena, by zmierzyć się z Koroną Kielce w ramach 1/32 Totolotek Pucharu Polski. Tutaj znajdziecie najświeższe informacje prosto ze stadionu w Kielcach.

24 wrz 2019 17:11

17:12

W takich składach wystąpią oba zespoły:

Korona Kielce: 30. Luka Kukić, 25. Grzegorz Szymusik, 15. Piotr Pierzchała (K), 4. Themistoklis Tzimopoulos, 3. Daniel Dziwniel, 6. Ognjen Gnjatić, 17. Rodrigo Zalazar, 27. Matej Pućko, 24. Vato Arveladze, 9. Michał Żyro, 23. Uros Djuranović

Ławka rezerwowych: 88. Marek Kozioł, 5. Adnan Kovacević, 8. Milan Radin, 10. Ivan Jukić, 19. Andreas Lioi, 22. Mateusz Spychała, 33. Ivan Marquez, 39. Erik Pacinda, 72. Michal Papadopulos

KGHM Zagłębie Lubin: 30. Dominik Hładun, 44. Alan Czerwiński, 2. Bartosz Kopacz, 5. Maciej Dąbrowski, 3. Sasa Balić, 24. Jakub Tosik, 99. Bartosz Slisz, 16. Paweł Żyra, 7. Sasa Zivec, 9. Rok Sirk, 39. Damjan Bohar

Ławka rezerwowych: 12. Konrad Forenc, 8. Łukasz Poręba, 11. Matyas Tajti, 13. Dawid Pakulski, 18. Filip Starzyński, 27. Dominik Jończy, 33. Lubomir Guldan, 77. Asmir Suljić

18:00

1' Zaczynamy!

6' Z dystansu próbował Tosik. Pewnie łapie golkiper gospodarzy.

15' Dobra akcja "Miedziowych" zakończona strzałem Czerwińskiego z prawej strony pola karnego. Po raz kolejny pewnie Kukić.

27' Dobra okazja Korony. Z rzutu rożnego Pućko, wprost na głowę Arveladze, który z ośmiu metrów nie trafia w bramkę.

28' Żółta kartka dla Sasy Zivca.

39' Ponownie w natarciu Korona. W dogodnej sytuacji pomylił się Pućko.

46' Zaczynamy drugą część spotkania! W drużynie "Miedziowych" jedna zmiana. Za Roka Sirka wszedł Dawid Pakulski.

53' Drugą część meczu lepiej rozpoczęli gospodarze. Co prawda nie stworzyli żadnej stuprocentowej sytuacji, ale to oni są częściej w posiadaniu piłki i goszczą na naszej połowie.

57' Bardzo dobra akcja Bohara i Żyry, którzy krótkimi podaniami przedostali się w pole karne gospodarzy. Słoweński skrzydłowy wycofał piłkę na 16 metr do Slisza, jednak strzał defensywnego pomocnika "Miedziowych" został zablokowany.

60' Żółtą kartką napomniany Grzegorz Szymusik.

61' Zmiana w drużynie KGHM Zagłębia. Boisko opuścił Paweł Żyra, a w jego miejsce pojawił się Filip Starzyński.

62' Żółta kartka dla Sasy Balicia.

65' Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Michał Żyro, a w jego miejsce pojawia się Ivan Jukić.

67' Gooooooool!!! Dawid Pakulski otwiera wynik spotkania!

71' Druga zmiana w drużynie Korony. Za Djuranovicia wchodzi Papadopulos.

78' Dobra interwencja Dominika Hładuna, który zatrzymał strzał Pućki. W drużynie gości następuje zmiana. Boisko opuścił Zalazar, a jego miejsce pojawił się Pacinda.

81' W jednym ze starć ucierpiał strzelec gola Dawid Pakulski. Będzie potrzeba zmiana. W jego miejsce pojawił się Łukasz Poręba.

86' Świetne, crossowe podanie Starzyńskiego do Bohara. Ten podciągnął 20 metrów z piłką i oddał strzał będąc już w polu karnym. Uderzenie Słoweńca minimalnie minęło bramkę Kukicia.

87' Strzał Papadopulosa fantastycznie broni Dominik Hładun!

88' Żółta kartka dla Slisza za faul na Pacindzie.

Koniec spotkania! Wygrywamy z Koroną Kielce 1:0 i meldujemy się w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski!