Lorenco Šimić odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin 13 sty

Lorenco Šimić odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż chorwacki obrońca Lorenco Simić odchodzi z naszego Klubu. Kontrakt z 25-letnim defensorem został rozwiązany za porozumieniem stron.

13 sty 2022 12:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Lorenco Simić trafił do KGHM Zagłębia Lubin 17 sierpnia 2020 roku, przechodząc z włoskiej Sampdorii. Były młodzieżowy reprezentant Chorwacji zadebiutował w PKO BP Ekstraklasie już cztery dni później w wygranym 2:1 domowym spotkaniu z Lechem Poznań. Rosły stoper rozegrał w barwach naszego Klubu łącznie 26 meczów, w których zdobył sześć bramek.

Lorenco, dziękujemy za grę w miedziano-biało-zielonych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze!