Łukasz Poręba na dłużej w Zagłębiu! / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Łukasz Poręba na dłużej w Zagłębiu! 11 gru

Łukasz Poręba na dłużej w Zagłębiu!

Osiemnastoletni wychowanek Zagłębia Lubin S.A. podpisał we wtorek nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2022 roku.

11 gru 2018 14:49

Udostępnij

Ekstraklasa

- Bardzo się cieszę, że podpisałem nowy kontrakt. Jestem wychowankiem Zagłębia, a możliwość występowania w seniorskiej drużynie mojego klubu jest dla mnie spełnieniem dziecięcych marzeń. Będę ciężko pracował na to, aby na stałe zagościć w wyjściowej jedenastce i dawać swoją grą radość lubińskim kibicom - powiedział po podpisaniu nowej umowy pomocnik "Miedziowych".  

To drugi profesjonalny kontrakt Łukasza Poręby. O skomentowanie decyzji o podpisaniu nowej umowy z osiemnastolatkiem poprosiliśmy prezesa Zagłębia Lubin S.A. Mateusza Dróżdża. 

- Łukasz idealnie wpisuje się w hasło "Miedziowa Tożsamość", które towarzyszy nam od początku trwającego sezonu. Jest młodym i zdolnym zawodnikiem, naszym wychowankiem, który coraz mocniej liczy się w walce o wyjściowy skład, czego efektem był ostatni mecz z Piastem Gliwice i piękna bramka. Życzę mu żeby dalej się rozwijał i żeby częściej wpisywał się na listę strzelców - zakończył prezes Dróżdż.