Łukasz Soszyński odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Łukasz Soszyński odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin 30 cze

Łukasz Soszyński odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. nie przedłuży wygasającego z końcem czerwca kontraktu z Łukaszem Soszyńskim. W tym sezonie 22-letni pomocnik zagrał jedno spotkanie w Pucharze Polski i 12 meczów dla trzecioligowych rezerw.

30 cze 2020 17:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Łukasz Soszyński w lubińskim zespole stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Z czasem wychowanek KGHM Zagłębia zaczął występować w rezerwach naszego klubu, a w lipcu ubiegłego roku pomocnik został włączony do pierwszej drużyny „Miedziowych”. Debiutanckim oraz jedynym spotkaniem Łukasza w zespole KGHM Zagłębia było październikowe starcie ze Stilonem Gorzów Wielkopolski rozgrywane w ramach Pucharu Polski.

Soszi, dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!