Marek Świder odchodzi z KGHM Zagłębia / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Marek Świder odchodzi z KGHM Zagłębia 25 cze

Marek Świder odchodzi z KGHM Zagłębia

Wraz z końcem czerwca z naszego Klubu odejdzie Marek Świder, który pełnił dotychczas funkcję trenera przygotowania motorycznego.

25 cze 2021 17:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Marek Świder dołączył do sztabu szkoleniowego Miedziowych w styczniu 2019 roku, przechodząc ze Śląska Wrocław. Podczas ponad dwuletniej pracy w Lubinie miał swój istotny wkład w rezultaty osiągane przez zespół KGHM Zagłębia, dbał o odpowiedną formę fizyczną naszych piłkarzy, a także współpracował z zawodnikami powracającymi po kontuzji. 

Marek, dziękujemy za pracę w naszym Klubie i życzy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!