Motor Lublin - KGHM Zagłębie Lubin | Relacja tekstowa / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Motor Lublin - KGHM Zagłębie Lubin | Relacja tekstowa 19 paź

Motor Lublin - KGHM Zagłębie Lubin | Relacja tekstowa

Zapraszamy na relację tekstową live z meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski Motor Lublin - KGHM Zagłębie Lubin.

19 paź 2022 17:15

Motor Lublin 1:0 KGHM Zagłębie Lubin

Bramki: Kosior 95

Motor Lublin: Łukasz Budziłek - Przemysław Szarek, Piotr Kusiński, Mariusz Rybicki, Rafał Król (KPT), Ezana Kahsay, Filip Wójcik, Arkadiusz Najemski, Sebastian Rudol, Marcel Gąsior, Piotr Ceglarz.

Ławka rezerwowych: Paweł Budzyński, Mikołaj Kosior, Jakub Staszak, Kamil Wojtkowski, Leszek Jagodziński, Bartosz Zbiciak, Michał Król, Wojciech Reiman, Jakub Lis.

KGHM Zagłębie Lubin: Jasmin Burić - Bartosz Kopacz (KPT), Jarosław Jach, Arkadiusz Woźniak, Szymon Kobusiński, Tomasz Pieńko, Kacper Chodyna, Koki Hinokio, Filip Kocaba, Mateusz Bartolewski, Łukasz Łakomy.

Ławka rezerwowych: Kacper Bieszczad, Guram Giorbelidze, Tornike Gaprindashvili, Filip Starzyński, Rafał Adamski, Cheikhou Dieng, Jakub Kolan, Damjan Bohar, Kacper Masiak.

Żółte kartki: Reiman, Najemski - Kocaba, Gaprindashvili, Woźniak

Czerwona kartka: Woźniak (za dwie żółte), Gaprindashvili (za dwie żółte)

Relacja LIVE

Koniec meczu. Odpadamy z rozgrywek Fortuna Pucharu Polski.

120' Sędzia doliczył 2 minuty do drugiej połowy dogrywki.

111' Fantastyczną okazję miał teraz Guram Giorbelidze, ale przegrał pojedynek sam na sam z Budziłkiem!

106' Zaczynamy drugą połowę dogrywki!

PRZERWA DOGRYWKI

105' Pierwsza połowa dogrywki potrwa o 1 minutę dłużej.

104' Druga żółta kartka dla Tornike Gaprindashviliego. Gramy w dziewiątkę.

101' Druga żółta kartka dla Arkadiusza Woźniaka. Gramy w dziesiątkę.

100' Żółtą kartką napomniany Arkadiusz Woźniak.

99' Łakomy bezpośrednio z rzutu wolnego, ale kapitalnie broni Budziłek!

98' Zmiana w naszym zespole. Giorbelidze za Bartolewskiego.

97' Dośrodkowanie Starzyńskiego na głowę Adamskiego, ale ten w trudnej sytuacji uderza nad bramką.

95' Gol dla Motoru. Mikołaj Kosior pokonał Jasmina Buricia.

94' Uderzenie Filipa Starzyńskiego broni pewnie Łukasz Budziłek.

91' Zaczynamy pierwszą część dogrywki!

KONIEC REGULAMINOWEGO CZASU GRY

90+2' W odpowiedzi strzał Gaprindashviliego mija bramkę Motoru!

90' Kapitalną interwencją popisał się teraz Jasmin Burić po uderzeniu głową Mikołaja Kosiora!

90' Druga połowa meczu potrwa 4 minuty dłużej.

88' Zmiana w drużynie Motoru. Zbiciak w miejsce Najemskiego.

86' Wymiana podań Bohara z Bartolewskim, strzelał skrzydłowy Miedziowych, ale piłka przeleciała obok słupka.

83' Groźnie pod bramką Buricia! Po wrzutce Ceglarza piłkę wybija Kopacz, a dwóch graczy Motoru nabiegało mocno na to dośrodkowanie!

80' Żółta kartka dla Arkadiusza Najemskiego.

77' Filip Starzyński mocno, ale w mur!

76' Adamski faulowany blisko linii pola karnego. Będzie dobra szansa na bezpośrednie uderzenie na bramkę!

75' Podwójna zmiana w naszym zespole. Starzyński i Bohar w miejsce Pieńki i Kocaby.

74' Tornike Gaprindashvili otrzymał żółtą kartkę za zagranie piłki ręką.

71' Dobra akcja Tomasza Pieńki, który zszedł z piłką do środka i oddał minimalnie niecelny strzał na bramkę Budziłka!

67' Podwójna zmiana w drużynie Motoru. Wojtkowski i Reiman w miejsce Gąsiora i Kusińskiego.

65' Kapitalna akcja Hinokio! Pomocnik Miedziowych zwiódł trzech obrońców, oddał mocny strzał, który został zablokowany przez obrońcę Motoru, a na końcu odbity nogą przez Budziłka! Rzut rożny dla KGHM Zagłębia.

62' Podwójna zmiana w naszym zespole. Adamski i Garpindashvili w miejsce Kobusińskiego i Chodyny.

57' Zmiana w drużynie Motoru. Mikołaj Kosior w miejsce Mariusza Rybickiego.

56' Po dośrodkowaniu Ceglarza piłka odbiła się od Bartolewskiego i wypadła na rzut rożny.

54' Żółtą kartką napomniany został Filip Kocaba.

50' Groźnie zrobiło się pod naszą bramką! Król wstrzelił piłkę w nasze pole karne, ta spadła pod nogi Kahsaya, ale ten uderzył niecelnie z bliskiej odległości!

47' Kopia sytuacji z początku meczu. Znów Pieńko znalazł się w dogodnej sytuacji, znów uderzał z ostrego kąta i ponownie Budziłek dobrze interweniował.

46' Rozpoczynamy drugą połowę meczu! Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

PRZERWA

31' Łukasz Łakomy przejął źle wybitą piłkę przez Rudola, ale oddał niecelny strzał z okolicy 30 metrów.

27' I jak na zawołanie mogliśmy dać konkret! Kobusiński znalazł się w sytuacji sam na sam z Budziłkiem, ale mając obrońcę na plecach zdecydował się jeszcze na zwód, co zaowocowało stratą, a potem faulem naszego napastnika.

26' Tempo gry spotkania nieco się uspokoiło, gra toczy się w środkowej strefie boiska i co chwile jest przerywana przez faule czy to jednego czy drugiego zespołu.

22' Szczęścia spróbował Tomasz Pieńko, ale jego strzał był zbyt lekki, by zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

14' Rzut rożny dla Miedziowych. Dośrodkowanie Łakomego znalazło Bartolewskiego, ten wyskoczył wyżej od Najemskiego, ale przy okazji faulował obrońcę Motoru.

9' Chodyna mądrze dogrywał w pole karne w kierunku Kobusińskiego i centymetrów zabrakło, by nasz napastnik przeciął tor lotu piłki i skierował ją do siatki!

6' Z okolicy szesnastki uderzał Ezana Kahsay, ale Burić poradził sobie ze strzałem napastnika gospodarzy!

4' Po rzucie rożnym do uderzenia głową doszedł Kopacz, ale piłka przeleciała obok słupka! Z 5. metra zacznie Łukasz Budziłek.

3' Świetna szansa dla KGHM Zagłębia! W dobrej sytuacji do zdobycia gola znalazł się Tomasz Pieńko, ale jego strzał z ostrego kąta broni Budziłek!

2' Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale nic groźnego nie wyniknęło z tej sytuacji.

1' Właśnie wybrzmiał pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy!