Premiera nowej koszulki i spotkanie z piłkarzami KGHM Zagłębia Lubin / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Premiera nowej koszulki i spotkanie z piłkarzami KGHM Zagłębia Lubin 8 lip

Premiera nowej koszulki i spotkanie z piłkarzami KGHM Zagłębia Lubin

W czwartek od godziny 16:00 w Atrium Galerii Cuprum Arena w Lubinie będziemy świadkami prawdziwego dnia z Zagłębiem Lubin! Oprócz prezentacji nowych koszulek na sezon 2024/2025 oraz spotkania z piłkarzami Miedziowych odbędzie się także I edycja e-sportowego turnieju Zagłębie CUP!

8 lip 2024 18:31

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Nowy sezon PKO BP Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji zaplanowaliśmy dla kibiców KGHM Zagłębia Lubin swoisty dzień z naszym Klubem. Impreza rozpocznie się I edycją e-sportowego turnieju Zagłębie CUP, w ramach której 16 zawodników zmierzy się w grze EA Sports FC 24. Zapisy do zmagań wystartują o godzinie 15:00 w Atrium Galerii Cuprum Arena, a decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy!

Po ukończeniu fazy pucharowej na scenę zaprosimy piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin,  który zaprezentują się Wam w nowych trykotach meczowych na sezon 2024/2025. Później pozostanie nam już rywalizacja o miejsca w naszym turnieju, a także pokazowe gry z piłkarzami naszego Klubu.

Dla naszych najmłodszych kibiców będziemy przeprowadzać sportowe gry i zabawy z animatorami Zagłębia Lubin, których wesprą koleżanki i koledzy z sali zabaw Akuku.

Czwartkowe spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie nie tylko dla fanów Miedziowych, ale także dla e-sportowych maniaków, którzy chcą powalczyć o fantastyczne nagrody! Słowem – nie może Cię tam zabraknąć!

Czwartkowy rozkład jazdy:

15:00 Start zapisów do turnieju Zagłębie CUP
16:00 Oficjalne rozpoczęcie turnieju e-sportowego Zagłębie CUP
16:00-18:00 Faza grupowa rozgrywek
18:00 Prezentacja nowej koszulki meczowej na sezon 2024/2025
18:00 Przyjazd zawodników KGHM Zagłębia Lubin
18:30 Start finałowych rozgrywek turnieju e-sportowego Zagłębie CUP
18:40 Wręczenie nagród
18:45 Gry pokazowe z zawodnikami KGHM Zagłębia Lubin

Nagrody:

- I miejsce – Nowa koszulka meczowa + karnet na rundę jesienną na mecze KGHM Zagłębia Lubin
- II miejsce – Nowa koszulka meczowa + voucher na 10 biletów na jesienne mecze KGHM Zagłębia Lubin
- III miejsce – Nowa koszulka meczowa + voucher na 5 biletów na jesienne mecze KGHM Zagłębia Lubin

Partnerzy Eventu:

Zagłębie Lubin S.A.
Galeria Cuprum Arena
Diablo Chairs