Przegląd prasy po zwycięstwie z Wisłą Płock 16 wrz

Przegląd prasy po zwycięstwie z Wisłą Płock

Dobra postawa "Miedziowych" nie umknęła dziennikarzom, który pochwalili lubinian za postawę w piątkowym meczu. Zobaczcie, co o starciu z "Nafciarzami" napisała prasa i serwisy internetowe.

16 wrz 2019 11:48

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Przegląd Sportowy

"Nafciarze bez szans w Lubinie. Pewna wygrana KGHM Zagłębia"

Trener z głębokiego cienia odmienił KGHM Zagłębie. Trzeci raz w życiu prowadził zespół w ekstraklasie i trzeci raz pokonał rywala

Więcej – wydanie papierowe Antoni Bugajski

***

Sport

"Miażdżący walec"

W piątek przed drużynę Wisły Płock przetoczył się walec. Dosłownie i w przenośni, bo wynik 0:5 należy postrzegać w kategorii masakry. Głównym „winowajcą” klęski Nafciarzy był prawy obrońca KGHM Zagłębia Alan Czerwiński, którego zdobycz zamknęła się na strzelonej bramce i dwóch asystach.

Więcej – wydanie papierowe Bogdan Nather

***

Słowo Sportowe

"Trzynastego… piękniejszy jest świat"

Wynik rywalizacji KGHM Zagłębia Lubin z Wisłą Płock pokazał, która ze strony przeżywała prawdziwy piątek, 13. Miedziowi byli od rywali wyraźnie lepsi, ba – zagrali najlepszy mecz w tym sezonie, zdobyli pięć goli i nie stracili ani jednego. Czy to zapowiedź lepszego okresu?

Więcej – wydanie papierowe Arkadiusz Barski

***

Gazeta Wrocławska

"No proszę, jednak można"

Po zwolnieniu trenera „Miedziowi” przypomnieli sobie jak grać w piłkę.

Więcej – wydanie papierowe Rafał Hydzik

***

Miedziowe.pl

„Miedziowi dominatorzy”

Z przytupem rozpoczęła się ósma kolejka na boiskach PKO Ekstraklasy. Po serii słabych występów, piłkarze Zagłębia zdemolowali wręcz rywala z Płocka. W pierwszej połowie do siatki Wisły trafiali Zivec, Czerwiński i Bohar. W końcówce meczu po golu dołożyli Slisz i Pakulski i Miedziowi w pełni zasłużenie wygrali 5:0.

Więcej – KLIK 

***

Weszlo.com

„Van Daela nie ma, jest demolka!”

Zaczniemy sucharem najwyższych lotów: w Lubinie doszło do paradoksalnej sytuacji, bo demolka zaczęła się dopiero po pogonieniu van Daela. Ożeż kurka wodna w mordę, oni grali jak z nut!

Więcej – KLIK

***

Mkszaglebie.pl

"Absolutna dominacja | Zagłębie Lubin 5:0 Wisła Płock"

W meczu 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy Zagłębie wygrało u siebie z Wisłą Płock 5:0. W dzisiejszym spotkaniu „Miedziowi” pokazali na co ich stać. W Lubinie w końcu oglądaliśmy drużynę wybieganą, kreatywną, ale również skuteczną. Trudno wyobrazić sobie lepszy mecz na przełamanie passy porażek niż ten z Wisłą Płock.

Więcej – KLIK