Śląsk II Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin | Relacja Tekstowa / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk II Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin | Relacja Tekstowa 21 wrz

Śląsk II Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin | Relacja Tekstowa

Zapraszamy na relację tekstową live z meczu I rundy Fortuna Pucharu Polski Śląsk II Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin.

21 wrz 2021 19:30

Śląsk II Wrocław 0:3 KGHM Zagłębie Lubin

Bramki: Szysz 41, Zajic 42, Podliński 66

Skład Śląska II: Boruc - Radkowski, Celeban (KPT), Pawelec (40' Jezierski), Caliński (79' Maruszak) - Michalski, Młynarczyk, Wypart (69' Szmigiel), Krocz (79' Gerstenstein), Kotowicz (69' Konstanty) - Marchewka

Ławka rezerwowych: Budzyński, Olejniczak, Maruszak, Szmigiel, Konstanty, Jezierski, Trepczyński, Gerstenstein, Zawadzki

Skład KGHM Zagłębia: Hładun - Chodyna, Soler, Kruk, Bartolewski (59' Wójcicki) - Poręba (KPT) (59' Starzyński), Zhigulev, Pakulski (74' Pieńko), Ratajczyk, Szysz (59' Daniel) - Zajic (46' Podliński)

Ławka rezerwowych: Bieszczad, Lepczyński, Kłudka, Wójcicki, Starzyński, Łakomy, Pieńko, Podliński

Relacja LIVE

Koniec meczu!

90' Spotkanie potrwa 2 minuty dłużej.

82' Jakub Jezierski napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

79' Dwie zmiany u gospodarzy. Na boisko wchodzą Gerstenstein i Maruszak, a zmienili Calińskiego i Krocza.

74' Tomasz Pieńko zmienia Dawida Pakulskiego.

69' Podwójna zmiana w zespole Śląska. Konstanty i Szmigiel na boisku, a zastąpili Wyparta oraz Kotowicza.

66' 3:0! Erik Daniel dogrywa do Karola Podlińskiego, a ten pewnym uderzeniem z pola karnego zdobywa trzeciego gola dla Miedziowych.

61' Żółta kartka dla Calińskiego, który zatrzymał Dawida Pakulskiego w groźnym kontrataku.

59' Trzy zmiany w naszym zespole. Na boisko wchodzą Starzyński, Wójcicki i Daniel, którzy zastąpili Porębę, Bartolewskiego i Szysza.

55' Kotowicz pomknął lewym skrzydłem, złamał akcję do środka i próbował zaskoczyć Hładuna strzałem w długi róg, jednak piłka minęła naszą bramkę.

50' Bomba Zhiguleva zza pola karnego o centymetry minęła bramkę Boruca!

46' Zaczynamy drugą połowę meczu! W zespole Miedziowych nastąpiła jedna zmiana. Na boisku nie ma już Tomasa Zajica, w jego miejsce Karol Podliński.

PRZERWA Koniec pierwszej części gry. Po trafieniach Szysza i Zajica prowadzimy we Wrocławiu 2:0.

45+4' Znów piłkę przejęli Miedziowi i ruszyli z szybką akcją! Sytuacja zakończyła się strzałem Szysza w środek bramki. Rzut rożny dla KGHM Zagłębia.

45+3' Z kontratakiem ruszyli Miedziowi, Zajic zagrał na lewe skrzydło do Ratajczyka, ale ten uderzył zbyt lekko by zaskoczyć Boruca.

45' Pierwsza połowa meczu potrwa 5 minut dłużej.

42' Tomas Zajic nie myli się w sytuacji sam na sam i precyzyjnym strzałem podwyższa nasze prowadzenie!

41' Jest gol dla Miedziowych! Świetnym strzałem zza pola karnego po długim słupku popisał się Patryk Szysz!

40' Boisko opuszcza kontuzjowany Mariusz Pawelec. W jego miejsce wchodzi Jakub Jezierski.

34' Szansa dla KGHM Zagłębia! Z prawej strony boiska dogrywał piłkę Patryk Szysz, przed szasną na uderzenie z pola karnego stanął Zhigulev, ale jego strzał zablokowali gospodarze. Rzut rożny dla Miedziowych.

31' Minęło 30 minut meczu. Miedziowi są zdecydowanie częściej w posiadaniu piłki, jednak mają problem z przeniesieniem ciężaru gry pod pole karne gospodarzy. We Wrocławiu wciąż bez goli.

21' W dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Marchewka, ale został powstrzymany przez Kruka.

17' Nieco ponad kwadrans gry za nami. Póki co oba zespoły bez klarownych sytuacji do otwarcia wyniku spotkania.

8' Zamieszanie w polu karnym Miedziowych wyjaśnia wybiciem piłki Chodyna. Po chwili Marchewka zagrywa ręką i jest rzut wolny dla KGHM Zagłębia.

4' Dobra centra z rzutu rożnego Chodyny na głowę Solera, ale Hiszpan posyła piłkę nad poprzeczką.

1' Ładna akcja Miedziowych zakończona strzałem Pakulskiego. Po drodze jeden z defensorów gospodarzy zablokował piłkę i będzie rzut rożny dla Miedziowych.

1' Sędzia Daniel Kruczyński dał znak do rozpoczęcia gry! Zaczynamy!