Szkoda straconych punktów. Zagłębie nie zasłużyło na porażkę | Przegląd prasy po meczu z Jagą / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Szkoda straconych punktów. Zagłębie nie zasłużyło na porażkę | Przegląd prasy po meczu z Jagą 4 paź

Szkoda straconych punktów. Zagłębie nie zasłużyło na porażkę | Przegląd prasy po meczu z Jagą

Pomimo dobrej gry, Miedziowi nie zdołali przedłużyć swojej serii zwycięstw. Podopieczni trenera Dariusza Żurawia przegrali z Jagiellonią Białystok 0:1 po golu niezawodnego Jesusa Imaza. Sprawdźmy, co na temat piątkowego spotkania napisały krajowe oraz lokalne media.

4 paź 2021 09:45

Sport.tvp.pl

"Jagiellonia zatrzymała Zagłębie. Imaz bohaterem"

Seria trzech ligowych wygranych przerwana. Zagłębie Lubin uległo na własnym terenie Jagielloni Białystok 0:1 w meczu inaugurującym 10. kolejkę PKO Ekstraklasy. Komplet punktów gościom zapewnił Jesus Imaz.

Więcej - TUTAJ

***

Meczyki.pl

"Jagiellonia Białystok z kolejnym zwycięstwem. Tym razem ograła Zagłębie Lubin"

Zagłębie Lubin przegrało z Jagiellonią Białystok. Mecz zakończył się wynikiem 0:1 (0:0)

***

Sportowefakty.wp.pl

"Wielka dziura w obronie Zagłębia. Lider Jagiellonii ją wykorzystał"

Jagiellonia zatrzymała Lecha Poznań, poskromiła Zagłębie Lubin. Rozpędzeni w PKO Ekstraklasie powinni unikać zderzenia z podopiecznymi Ireneusza Mamrota. O zwycięstwie 1:0 z Miedziowymi zdecydowało uderzenie Jesusa Imaza i duży błąd w obronie rywala.

***

Mkszaglebie.pl

"Seria przerwana"

Jagiellonia Białystok przerwała serię trzech ligowych zwycięstw z rzędu Zagłębia Lubin. Zawodnicy z Podlasia w 10. kolejce PKO BP Ekstraklasy pokonali "Miedziowych" 1:0, a jedynego gola w meczu zdobył w 53. minucie Jesús Imaz.

***

Przegladsportowy.pl

"Jaga postraszyła w Lubinie. Koniec zwycięskiej serii Miedziowych"

Po trzech zwycięstwach Zagłębie znalazło pogromcę. Strzelecką formą znowu błysnął Jesus Imaz.

***

Sport.interia.pl

"Jesus Imaz daje kolejne punkty Jagiellonii"

W pierwszym meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok pokonali Zagłębie Lubin 1-0. Tak, jak przed tygodniem, zwycięstwo ekipie Ireneusza Mamrota zapewnił Jesus Imaz.

***

Miedziowe.pl

"Żuraw: Zabrakło spokoju i wyrachowania"

Piłkarze Jagiellonii Białystok przerwali zwycięski marsz KGHM Zagłębia. Jesus Imaz zadecydował o tym, że trzy punkty pojechały do Dumy Podlasia. Dla ekipy Ireneusza Mamrota to druga wygrana z rzędu.

***

Zmiedzi.pl

"Szkoda straconych punktów. Zagłębie nie zasłużyło na porażkę"

Jagiellonia Białystok przerwała zwycięską passę piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin. Goście wygrali skromnie 1:0 po golu Jesusa Imaza. Miedziowi próbowali, ale futbolówka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki strzeżonej przez Steinborsa. Szkoda straconych punktów, bo lubinianie wcale nie byli dzisiaj gorsi od rywala.

***

Lubin.pl

"Seria zwycięstw zakończona. Jagiellonia wygrywa w Lubinie"

Zagłębie Lubin miało szansę przedłużyć passę zwycięstw do pięciu z rzędu biorąc pod uwagę mecz pucharowy. “Miedziowi” niestety ulegli na własnej murawie Jagielloni Białystok, a jedyną bramkę w meczu strzelił Jesus Imaz.