Trenerzy o meczu Zagłębie - Bruk-Bet Termalica / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy o meczu Zagłębie - Bruk-Bet Termalica 31 lip

Trenerzy o meczu Zagłębie - Bruk-Bet Termalica

Trenerzy Piotr Stokowiec i Czesław Michniewicz spotkali się z dziennikarzami i podzielili się swoimi opiniami na temat meczu Zagłębia z Bruk-Betem.

31 lip 2016 23:58

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Ekstraklasa

Czesław Michniewicz, trener Bruk-Bet Termaliki Nieciecza: Zagłębie wykorzystało dobre momenty w pierwszej połowie. Szybko strzelona bramka, do przerwy rywal dołożył drugą i mecz się skomplikował. My po 30 minutach częściej byliśmy w okolicach pola karnego rywali, w drugie połowie to my mieliśmy przewagę. Niestety nieudało się strzelić bramki kontaktowej. Dla nas to pierwsza porażka w tym sezonie, dużo materiału do analizy. Trzeba też powiedzieć, że Zagłębie rozegrało już sporo spotkań w tym sezonie. Oczywiście nie zawsze to jest korzystne. Teraz szukać punktów będziemy u siebie.

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia Lubin: Wygrała drużyna zdecydowanie lepsza, która miała pomysł na grę. Przeprowadziliśmy zmiany, które zaplanowaliśmy sobie wzceśniej. Mecz nam się ułożył tak, jak planowaliśmy. Fajna reakcja po tym pechowo przegranym spotkaniu z Duńczykami. Teraz już wszystkie myśli kierujemy na czwartkowy rewanż.