Zagłębie liderem Lotto Ekstraklasy! / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Zagłębie liderem Lotto Ekstraklasy! 31 lip

Zagłębie liderem Lotto Ekstraklasy!

Trwa doskonała passa Zagłębia. Miedziowi pozostają niepokonani od 9 ligowych kolejek. W meczu 3 rundy Lotto Ekstraklasy na własnym stadionie pokonali Bruk-Bet Termalicę Niecieczę 2:0 (2:0) umacniając się tym samym na fotelu lidera.

31 lip 2016 17:58

?Wynik spotkania otworzył w ósmej minucie Krzysztof Janus, a tuż przed przerwą  do bramki trafił Filip Starzyński. W nowym sezonie Zagłębie nie straciło jeszcze żadnego gola.

Zagłębie: 1. Martin Polaček - 24. Jakub Tosik, 2. Maciej Dąbrowski, 5. Jarosław Jach, 23. Daniel Dziwniel - 7. Krzysztof Janus, 28. Łukasz Piątek, 20. Jarosław Kubicki, 18. Filip Starzyński (54, 17. Adrian Rakowski), 90. Ján Vlasko (61, 14. Łukasz Janoszka) - 27. Michal Papadopulos (68, 26. Krzysztof Piątek).

Bruk-Bet Termalica: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Patryk Fryc, 15. Kornel Osyra, 77. Artem Putiwcew, 17. Dalibor Pleva - 19. Dávid Guba (70, 99. Martin Juhar), 28. Vlastimir Jovanović, 25. Mateusz Kupczak, 6. Bartłomiej Babiarz (67, 7. Samuel Štefánik) - 24. Wojciech Kędziora (59, 11. Patrik Mišák), 21. Vladislavs Gutkovskis.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).