Zmiany w sztabie szkoleniowym KGHM Zagłębia 15 gru

Zmiany w sztabie szkoleniowym KGHM Zagłębia

Wraz z przyjściem do naszego Klubu trenera Waldemara Fornalika, zmienił się sztab szkoleniowy pierwszego zespołu KGHM Zagłębia Lubin. Poniżej prezentujemy listę wszystkich członków sztabu, którzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej z naszą drużyną.

15 gru 2022 14:33

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Waldemar Fornalik – trener 
Tomasz Fornalik – asystent trenera
Marcin Kardela – asystent trenera
Jarosław Bako – trener bramkarzy
Leszek Dyja – trener przygotowania motorycznego
Maciej Majdowski – analityk
Paweł Habrat – psycholog sportu

Jednocześnie informujemy, iż w najbliższym czasie do sztabu dołączy Krzysztof Sierocki, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera. Dotychczasowy asystent Emil Nowakowski powrócił do pracy w Akademii KGHM Zagłębia. Dodatkowo, w czasie przygotowań do rundy wiosennej sztab szkoleniowy pierwszego zespołu wspierają trenerzy akademii Tomasz Król i Rafał Mazur.