Oferta PKO BP

We wrześniu 2019 roku PKO Bank Polski uruchomił specjalny Program Partnerski, który przeznaczony jest dla ekstraklasowych klubów. Jest to pionierskie przedsięwzięcie w skali Polski, zakładające dokapitalizowanie klubów naszej ekstraklasy kwotą nawet do 60 milionów złotych w trakcie trwania trzyletniej umowy. Jednym z beneficjentów nowego programu jest nasz klub, ale i również sympatycy "Miedziowych".

Jak już napisaliśmy wcześniej, projekt jest innowacyjny i rozwojowy. Poprzez wykorzystanie potencjału marketingowego, klub oferuje szeroką gamę potencjalnych korzyści kibicom ekstraklasowego klubu, w tym samym czasie gromadząc profity z każdej transakcji, które następnie przeznacza na określony cel. Na jaki cel może te fundusze przeznaczyć Zagłębie Lubin? Przede wszystkim rozwój Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, od wielu lat uznawanej za jedną z najlepszych w kraju. Środki pozyskane w ten sposób, w pierwszej kolejności wykorzystane zostaną na inwestycję w infrastrukturę, rozwój kadry szkoleniowej czy potrzeby adeptów lubińskiej akademii.

Będąc częścią naszej społeczności masz możliwość codziennego wsparcia zdolnej młodzieży piłkarskiej, a o postępach i o tym, na co wydawane są zarobione w ten sposób przez klub pieniądze, klienci PKO Banku Polskiego będą systematycznie informowani. Dodatkowo, każdy kibic, który zdecyduje się na przystąpienie do programu partnerskiego zostanie nagrodzony rzeczowo otrzymując specjalny voucher do wykorzystania w naszym klubowym Fan Shopie.

A jak to działa w praktyce? Tutaj liczy się przede wszystkim aktywność kibiców KGHM Zagłębia! Klub w ramach programu będzie otrzymywał określone pieniądze w zależności interakcji. Zysk naliczany jest wówczas, gdy klikniecie w reklamę danego produktu bankowego na naszej klubowej stronie lub w klubowych mediach społecznościowych. W przypadku zawartej przez bank umowy, środki zostaną aktywowane i zasilą budżet akademii. Na naszej stronie znajdziecie przekierowanie do specjalnych, dedykowanych kibicom "Miedziowych" ofert - otwarcia rachunków, pożyczek, kredytów etc. Po kliknięciu w odpowiedni link, zostaniecie przekierowani na podstronę banku.

Zyskujecie także Wy, drodzy kibice! Każdy nowy, założony produkt (jak można przeczytać w regulaminie promocji) - upoważnia Was do otrzymania vouchera o określonym nominale, do wykorzystania w naszym Fan Shopie (TUTAJ).

Ile można zyskać? W zależności od transakcji jest to kwota od 50 zł za aktywne konto, 200 zł za udzieloną pożyczkę, aż do 600 zł za uruchomiony kredyt hipoteczny.


OFERTA CAŁY CZAS JEST DYNAMICZNA, A O POSTĘPACH PROGRAMU PARTNERSKIEGO BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO!

OFERTA BANKU PKO BP DLA KIBICA ZAGŁĘBIA LUBIN:

MINI RATKA

KREDYT KONSOLIDACYJNY

KREDYT HIPOTECZNY

KONTO ZA ZERO

KONTO BEZ GRANIC

KONTO DLA MŁODYCH