20. rocznica śmierci Pawła Piotrowskiego / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
20. rocznica śmierci Pawła Piotrowskiego 23 lip

20. rocznica śmierci Pawła Piotrowskiego

Dziś przypada 20. rocznica śmierci byłego piłkarza Miedziowych Pawła Piotrowskiego. Zawodnik, który reprezentował barwy naszego Klubu w latach 1996-2002 zginął w tragicznym wypadku samochodowym wraz z żoną oraz dwójką dzieci.

23 lip 2022 08:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Paweł Piotrowski urodził się w Kożuchowie i tam również zaczynał swoją karierę piłkarską. Następnie po kilku latach trafił do ekstraklasowego Zagłębia Lubin, w którym występował od 1996 do 2002 roku. W koszulce naszego Klubu rozegrał ponad 100 spotkań, w których czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. 23 lipca 2002 roku kariera Pawła Piotrowskiego została przerwana tragicznym wydarzeniem. Były pomocnik zginął w wypadku samochodowym w okolicach Nowego Miasteczka. Na zawsze zapamiętmy go jako sportowca, który potrafił dzielić się z innymi swoją motywacją, umiejetnościami oraz radością, którą przynosiła mu gra w piłkę.