20. rocznica śmierci Pawła Piotrowskiego 23 lip

20. rocznica śmierci Pawła Piotrowskiego

Dziś przypada 20. rocznica śmierci byłego piłkarza Miedziowych Pawła Piotrowskiego. Zawodnik, który reprezentował barwy naszego Klubu w latach 1996-2002 zginął w tragicznym wypadku samochodowym wraz z żoną oraz dwójką dzieci.

23 lip 2022 08:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Paweł Piotrowski urodził się w Kożuchowie i tam również zaczynał swoją karierę piłkarską. Następnie po kilku latach trafił do ekstraklasowego Zagłębia Lubin, w którym występował od 1996 do 2002 roku. W koszulce naszego Klubu rozegrał ponad 100 spotkań, w których czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. 23 lipca 2002 roku kariera Pawła Piotrowskiego została przerwana tragicznym wydarzeniem. Były pomocnik zginął w wypadku samochodowym w okolicach Nowego Miasteczka. Na zawsze zapamiętmy go jako sportowca, który potrafił dzielić się z innymi swoją motywacją, umiejetnościami oraz radością, którą przynosiła mu gra w piłkę.