Co piszą w mediach? | Przegląd Prasy 8 lip

Co piszą w mediach? | Przegląd Prasy

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin powrócili ze zgrupowania w Holandii i na własnych obiektach będą szlifować formę przed sezonem 2019/2020. To właśnie sparingi rozegrane podczas obozu w Venray są głównym tematem na jaki rozpisywała się prasa i portale internetowe w ostatnich dniach.

8 lip 2019 10:32

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Przegląd Sportowy

„Van Dael otwarty na akademię”

- Młodzi piłkarze są atutem tego klubu. Najzdolniejsi muszą dostawać szansę w ekstraklasie, bo na to zasługują, a ja jestem od tego, by o nich zadbać. Z drugiej strony muszą pamiętać, że w każdej drużynie niezbędni są także gracze bardziej doświadczeni. Skład powinien być odpowiednio zbilansowany – powiedział trener „Miedziowych” Ben van Dael.

Więcej – wydanie papierowe Antoni Bugajski

***

Słowo Sportowe

„Holendrzy za mocni”

Co tam w lubińskim Zagłębiu? Holenderskie sparingi. Na obozie w miejscowości Venray, Miedziowi rozegrali dwa test-mecze, w obu musieli uznać wyższość rywala.

Więcej – wydanie papierowe Arkadiusz Barski

***

Gazeta Wrocławska

„Holendrzy dali Zagłębiu lekcję”

KGHM Zagłębie zakończyło zgrupowanie w holenderskim Venray. W sobotę lubinianie ulegli spadkowiczowi z Eredivisie De Graafschap aż 0:4.

Więcej – wydanie papierowe Piotr Janas

***

Regionfan.pl

„Porażka z holenderskim De Graafschap”

W drugim rozgrywanym w Holandii meczu sparingowym KGHM Zagłębie Lubin uległo 0:4 zespołowi z Doetinchem, Vereniging Betaald Voetbal De Graafschap.

WięcejTUTAJ

***