Derby na Stadionie Zagłębia | FOTO / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Derby na Stadionie Zagłębia | FOTO 30 sty

Derby na Stadionie Zagłębia | FOTO

Pewne zwycięstwo KGHM Zagłębia w 50. derbach Dolnego Śląska obejrzało blisko 100 kibiców zgromadzonych w sali VIP budynku klubowego. Dziękujemy za obecność i zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia!

30 sty 2023 14:39

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Wspólne oglądanie meczu KGHM Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław odbyło się w niecodziennych warunkach, bowiem w sali VIP budynku klubowego. Derby na dużym ekranie poprzedziły rozmowy z piłkarzami Miedziowych - Jakubem Żubrowskim, Kokim Hinokio i Dawidem Kurminowskim. Nie zabrakło również przestrzeni na pamiątkowe zdjęcia czy zebranie autografów. Dodatkową atrakcją wieczoru były konkursy. Kibice zmierzyli się z pytaniami na temat ostatnich Derbów, a także z ciekawostkami dotyczącymi KGHM Polska Miedź. Zwycięzca prawidłowo odpowiedział na 16 z 17 pytań! Nagrody uczestnikom zabawy wręczyli przedstawiciel Klubu oraz sponsora wydarzenia z ramienia KGHM. Dla spragnionych dodatkowych wrażniej przygotowana została specjalna strefa gastronimoniczna.

Dziękujemy blisko 100 zgromadzonym kibicom, którzy żywiołowo dopingowali nasz zespół w walce o jakże ważne zwycięstwo. Jesteśmy przekonani, że ta wspaniała atmosfera przeniesie się na najbliższe domowe spotkanie, czyli pojedynek z Legią Warszawa. Dlatego już dziś zachęcamy do zakupu biletu na #ZAGLEG. Całe Zagłębie Zawsze Razem! 

Podziękowania kierujemy do naszych partnerów wydarzenia firmom: KGHM Polska Miedź S.A., PHU „Lubinpex” Sp. z o.o. oraz CREATIVE MEDIA.