Dzień dziecka z Zagłębiem Lubin 2 cze

Dzień dziecka z Zagłębiem Lubin

Dzień dziecka to wyjątkowy czas. Co roku, 1 czerwca, swoje święto obchodzą nasi najmłodsi kibice, do których zawsze z radością się wybieramy. Również dziś pracownicy i zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin postanowili sprawić najmłodszym odrobinę radości.

2 cze 2021 08:04

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Czym byłby świat bez dzieci? Z pewnością byłby strasznie nudny. Jako KGHM Zagłębie Lubin staramy się dbać również o naszych najmłodszych kibiców i wychodzić im naprzeciw z różnymi akcjami. Dlatego w ten szczególny dzień wraz z maskotkami klubowymi postanowiliśmy pojawić się w kilkunastu miejscach.

Zaczęliśmy od Przedszkola Miejskiego nr 14 oraz nr 15, gdzie zawędrowała nasza niezawodna para – Krecik i Krecikowa. Nasze maskotki spotkały się z młodymi Zagłębiakami i spędziły z nimi trochę czasu. Za piękny uśmiech i ogromne pokłady radości, nasi najmłodsi kibice zostali nagrodzeni różnymi upominkami. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć.

W międzyczasie do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych zawitali zawodnicy i trenerzy z Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia. Trenerzy Tomasz Król i Jarosław Krzyżanowski przy wsparciu zawodników Mateusza Kizymy i Jakuba Sigi zorganizowali uczącym się tam dzieciom trening piłkarski. Ogromna radość i uśmiech na twarzach najmłodszych kibiców lubińskiego Zagłębia jest najlepszą nagrodą.

Odwiedziliśmy także Galerię Cuprum, gdzie we współpracy z Heliosem i oficjalnym Sklepem Zagłębia Lubin przygotowaliśmy szereg atrakcji dla naszych fanów. Tutaj także nasza wizyta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Można więc powiedzieć, że to był naprawdę udany dzień!

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” - Janusz Korczak