Falubazowa pigułka, czyli wieści z Zielonej Góry / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Falubazowa pigułka, czyli wieści z Zielonej Góry 19 gru

Falubazowa pigułka, czyli wieści z Zielonej Góry

Jak co tydzień, zapraszamy wszystkich "Miedziowych" sympatyków żużla na relację z Zielonej Góry. Zobaczmy co słychać u naszych przyjaciół z Falubazu!

19 gru 2018 10:25

Fot. Falubaz ZG
Autor Falubaz ZG

Udostępnij

Inne

Czołem Miedziowi! Czas na kolejną relację z Zielonej Góry. Tym razem pochwalimy się naszą nową umową o współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym

Od 6 do 9 lutego w Zielonej Górze rozgrywany będzie turniej tenisowy FED Cup z udziałem żeńskiej reprezentacji Polski. Dziś na konferencji prasowej poinformowano o oficjalnym rozpoczęciu współpracy pomiędzy Falubazem Zielona Góra i Polskim Związkiem Tenisowym.

Turniej FED Cup w Zielonej Górze to jeden z powodów rozpoczęcia współpracy marketingowej między naszym klubem i Polskim Związkiem Tenisa. Duże znaczenie miała tu prywatna znajomość między prezesem ZKŻ SSA - Adamem Goliński i prezesem PZT - Mirosławem Skrzypczyńskim, który pochodzi z Zielonej Góry. Efekty współpracy między tymi podmiotami widoczne będę między innymi w okresie poprzedzającym przyszłoroczny turniej oraz oczywiście w jego trakcie.

 

MATERIAŁ VIDEO


Po sukcesie Falubaz Watts Zap 2017, czas na drugą część tego cyklu. Przed Wami zabawna kompilacja najciekawszych wydarzeń z udziałem zawodników Falubazu Zielona Góra w sezonie 2018.

KOMPILACJA


Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2019 składamy wszystkim kibicom oraz zawodnikom i pracownikom KGHM Zagłębia Lubin najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń, sukcesów w życiu sportowym i prywatnym.