Karnet JESIEŃ 2020 - Etatowi karnetowicze / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
 Karnet JESIEŃ 2020 - Etatowi karnetowicze 27 lip

Karnet JESIEŃ 2020 - Etatowi karnetowicze

Sympatyków KGHM Zagłębia Lubin zachęcamy do zakupu karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021. Dla tych z Was, którzy na taki zakup zdecydowali się także w poprzednim sezonie przygotowaliśmy wiele dodatkowych udogodnień i korzyści.

27 lip 2020 12:02

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Etatowi Karnetowicze będą mogli między innymi nabyć nowe koszulki meczowe 20% taniej, nabyć produkty PREMIUM z równie wysokim rabatem, a także liczyć na specjalne, dedykowane oferty w trakcie sezonu.

Dodatkowo, przysługują wam korzyści o których informowaliśmy TUTAJ!

Bądź z nami na Stadionie Zagłębia i RAZEM budujmy #MiedziowaTożsamość

 

Dlatego nie czekaj i swój karnet zakup już dziś!

SPRZEDAŻ KARNETÓW DLA KIBICÓW W RUNDZIE JESIENNEJ 2020/2021

  • Sklep Klubowy w Cuprum Arena – w godzinach otwarcia galerii,
  • Drogą elektroniczną pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com – podając imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu kontaktowego,
  • Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00

WYMIANA VOUCHERÓW

Sklep Klubowy w Cuprum Arena – w godzinach otwarcia galerii,

PLAN SPRZEDAŻY KARNETÓW

Od 27 lipca, dla wszystkich kibiców, rusza sprzedaż karnetów w punktach sprzedaży oraz on-line, na wszystkie sektory dostępne w sprzedaży karnetowej.

 

WAŻNE INFORMACJE DLA POSIADACZY VOUCHERÓW

Vouchery na karnety będzie można wymieniać do czwartego meczu domowego. Po tym terminie tracą swoją ważność i nie będzie można ich zrealizować.

Posiadacz vouchera może również skorzystać z oferty karnetów rodzinnych. Przy zakupie karnetu będzie jednak zobligowany do zapłacenia różnicy pomiędzy ceną karnetu dla 3 lub 4-osobowej rodziny, a kwotą jaka widnieje na voucherze zakupionym w zakładzie pracy.

Do kupienia karnetu niezbędne jest:

  • dla osób pełnoletnich: podanie danych: imię, nazwisko i numer PESEL.
  • dla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko i numer PESEL.  

Jednocześnie informujemy, że sprzedaż biletów na mecze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczniemy po ogłoszeniu oficjalnego terminarza rozgrywek w sezonie 2020/2021.

CENNIK

 

Bilety

Wszystkich sympatyków KGHM Zagłębia Lubin zachęcamy do zakupu biletów na mecze w rundzie jesienną sezonu 2020/2021. W zbliżającej się pierwszej części sezonu nasza drużyna rozegra wiele emocjonujących spotkań. Na własnym stadionie w ramach rozgrywek Ekstraklasy zmierzy się z takimi klubami jak między innymi: Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Korona Kielce.