KGHM Zagłębie wróciło na właściwe tory | Przegląd prasy po meczu z Podbeskidziem / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
KGHM Zagłębie wróciło na właściwe tory | Przegląd prasy po meczu z Podbeskidziem 12 kwi

KGHM Zagłębie wróciło na właściwe tory | Przegląd prasy po meczu z Podbeskidziem

KGHM Zagłębie Lubin pokonało w niedzielę Podbeskidzie Bielsko-Biała, w ramach 24. kolejki PKO Ekstraklasy. Miedziowi wygrali wynikiem 2:1 po golach Patryka Szysza i Damiana Oko. Zobaczcie, co o tym spotkaniu pisały krajowe i regionalne media.

12 kwi 2021 10:38

Inne

Przeglądsportowy.pl

“Podbeskidzie długo prowadziło, ale to rywale okazali się lepsi. Zagłębie wyrwało zwycięstwo w ostatnich minutach”

Zagłębie przerwało serię trzech porażek. O zwycięstwie gospodarzy przesądziły ostatnie minuty. Górale stracili szanse, by uciec w górę tabeli.

Jeśli w niedzielę po południu w Lubinie słuchać było wielkie „bum”, był to kamień spadający z serca Damiana Oko. Już w doliczonym czasie gry obrońca Miedziowych wystawił piłkę Peterowi Wilsonowi, który mógł i powinien strzelić gola na 2:1 dla Podbeskidzia. Liberyjczyk jednak się pomylił. Chwilę później Oko sam trafił do bramki, dzięki czemu Zagłębie przerwało serię trzech kolejnych porażek.

Więcej - KLIK

***

Polsatsport.pl

“PKO Ekstraklasa: Szczęśliwe zwycięstwo Zagłębia Lubin z Podbeskidziem”

Zagłębie po trzech porażkach z rzędu wreszcie zwyciężyło, chociaż do przerwy przegrywało 0:1. Podbeskidzie pozostaje jedynym zespołem bez zwycięstwa na wyjeździe i ma tylko punkt przewagi nad ostatnią w tabeli Stalą Mielec.

***

Gol24.pl

“PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin grało do końca! Dwa rzuty rożne pogrążyły Podbeskidzie”

Zagłębie Lubin po przerwie odwróciło losy meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:1) i zgarnęło komplet punktów na własnym terenie. Zespół Górali może pluć sobie w brodę, gdyż piłkę meczową miał na nodze Peter Wilson, a chwilę później losy rywalizacji przesądził po kornerze Damian Oko.

***

Meczyki.pl

“Zagłębie Lubin wygrało po golu w ostatniej minucie. Podbeskidzie Bielsko-Biała coraz bliżej spadku z ligi"

Zagłębie Lubin pokonało Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1. Decydujący gol padł w ostatniej minucie spotkania.

Goście znacznie lepiej rozpoczęli dzisiejszą rywalizację. Już w 8. minucie meczu Jakub Hora urwał się na prawym skrzydle, wpadł w pole karne i obsłużył podaniem Kamila Bilińskiego. Napastnik sprytnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki obok bezradnych Kamila Kruka i Dominika Hładuna. Był to 10. gol Bilińskiego w tym sezonie Ekstraklasy.

***

Sport.pl

“Podbeskidzie prowadziło przez ponad godzinę, a przegrało po golu w 92. minucie meczu”

Zagłębie Lubin pokonało Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 w niedzielnym meczu 24. kolejki ekstraklasy. Gospodarze zwyciężyli po golu swojego wychowanka, Damiana Oko, w doliczonym czasie gry.

***

Piłkanożna.pl

“Zagłębie przerwało passę bez zwycięstwa”

W zeszły poniedziałek Górale pokonali Wisłę Kraków, dzięki czemu przerwali passę sześciu meczów ligowych bez zwycięstwa. Miedziowi aż tak kiepskiej serii nie zanotowali, lecz w trzech ostatnich kolejkach nie zdobyli ani jednego punktu. Ulegali kolejno: Górnikowi Zabrze, Legii Warszawa oraz Lechii Gdańsk. Dziś po raz kolejny starali się o powrót na właściwe tory, o co zważywszy na poprzednie starcie obu drużyn miało nie być łatwo. W listopadzie beniaminek wygrał 2:1.

***

Miedziowe.pl

“Przełamanie miedziowych”

Po serii porażek nareszcie przyszła wygrana. W szczęśliwych okolicznościach, ale najważniejsze są 3 punkty. W PKO Ekstraklasie KGHM Zagłębie wygrało z Podbeskidziem 2:1.

Już w 8 min, prowadzenie gościom dał Kamil Biliński. Miedziowi trafiali w drugiej połowie. Patryk Szysz w 73 min, a wygraną w doliczonym czasie gry zapewnił Damian Oko. - Zadowolony jestem z wyniku i ze zwycięstwa. Początek meczu nie był idealny w naszym wykonaniu. W drugiej połowie zawodnicy walczyli do końca i dało to efekt w postaci wygranej - podsumował trener Martin Sevela.

***

Lubin.pl

“Oko daje trzy punkty”

KGHM Zagłębie Lubin do samego końca walczyło o zwycięstwo w 24. kolejce PKO BP Ekstraklasy z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Bramkę dla gości zdobył Kamil Biliński, natomiast dla Miedziowych Patryk Szysz oraz Damian Oko.

***

Zmiedzi.pl

“Damian Oko dał zwycięstwo miedziowym w doliczonym czasie”

Ostatnie minuty zadecydowały o zwycięstwie miedziowych w dzisiejszym spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zwycięskiego gola strzelił Damian Oko w doliczonym czasie gry.

Początek spotkania nie był szczęśliwy dla Zagłębia. To rywale miedziowych lepiej weszli w mecz i już w 8. minucie wyszli na prowadzenie. Zaczęło się robić nerwowo. Na szczęście lubinianie szybko się otrząsnęli i zaczęli budować dobre akcje, gorzej było jednak z ich wykończeniem.