Mecz Polska - Serbia w Lubinie! Ruszyła sprzedaż biletów. / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Mecz Polska - Serbia w Lubinie! Ruszyła sprzedaż biletów. 18 lis

Mecz Polska - Serbia w Lubinie! Ruszyła sprzedaż biletów.

W poniedziałek 2 grudnia 2019 roku po raz pierwszy w historii do Lubina przyjedzie halowa reprezentacja Polski, która w hali RCS zagra mecz z Serbią. Dla wielu kibiców "Miedziowych" to nie lada atrakcja. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.

18 lis 2019 17:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Emocji futsalowych w naszym kraju ciąg dalszy. Po tym, jak w pierwszym półroczu do Polski zawitały jedne z najlepszych reprezentacji na świecie, czyli Rosja i Brazylia, a w październiku biało-czerwoni grali z Hiszpanią, teraz kolejna gratka dla fanów piłki halowej. W pierwszy poniedziałek grudnia na Dolny Śląsk zawita Serbia.

Reprezentacja Serbii co prawda nie może się pochwalić takimi sukcesami, jak chociażby Hiszpania czy Rosja, ale od dobrych kilkunastu lat na Półwyspie Bałkańskim nie ukrywają ogromnych ambicji futsalowych. Serbia wielu reprezentacjom napsuła krwi, a swoje aspiracje potwierdziła chociażby w 2016 roku, gdy na Mistrzostwach Europy była o włos od brązowych medali, ostatecznie zakończyła turniej na czwartym miejscu.

Biało-czerwoni po nieudanych eliminacjach do Mistrzostw Świata do meczów z faworyzowanym rywalem przystąpią podwójnie zmobilizowani. W nowy rok będą chcieli wejść w zdecydowanie lepszych nastrojach, ponadto za cel stawiają sobie poprawę dotychczasowych statystyk w meczach z rywalem z Bałkanów. Cały czas Polacy czekają bowiem na pierwsze zwycięstwo nad Serbią. Tylko w pierwszym meczu udało nam się zremisować, w pozostałych górą byli rywale. Od strony szkoleniowej będzie to również bardzo ważna próba, bo będzie to właściwie ostatni test przed rozpoczynającymi się niebawem eliminacjami do Mistrzostw Europy.

 

Sprzedaż biletów: TUTAJ