Najważniejszy mecz w życiu Kuby 6 sie

Najważniejszy mecz w życiu Kuby

Ponad 50 oficjalnych meczów w bramce polkowickiego Górnika i u progu wspaniale zapowiadającej się kariery piłkarskiej Jakub KOPANIECKI musi rozegrać najważniejszy mecz życia... 5 czerwca, gdy drużyna Górnika świętowała awans do I ligi, golkiper zielono-czarnych trafił na SOR z uciążliwym bólem głowy. Szybka diagnoza lekarska - guz mózgu przewróciła życie 22-latka do góry nogami.

6 sie 2021 09:00

Fot. Górnik Polkowice
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Po szybkiej konsultacji z profesorem Pawłem Tabakowem w Szpitalu Uniwersyteckim we Wrocławiu, Kuba przeszedł już dwie operacje. Teraz czeka go długie i kosztowne leczenie. Poniżej wszystkie informacje. Wczoraj ruszyliśmy z akcją "ZAPEŁNIJMY STADION DLA KUBY".

Jakub Kopaniecki w najbliższych dniach zostanie poddany leczeniu. Będzie to chemioterapia wraz z radioterapią we Wrocławiu. Konieczne będzie leczenie uzupełniające w zagranicznym ośrodku (Szwajcaria, Japonia lub Niemcy). Już teraz wiemy, że takie leczenie będzie kosztowało minimum MILION ZŁOTYCH.

Nie interesuje Cię piłka nożna, nie chodzisz na mecze, kibicujesz innej drużynie niż Górnik Polkowice, to teraz nie ma znaczenia Wykup WIRTUALNY KARNET na mecze KS Górnik Polkowice i pomóż Kubie wygrać najważniejszy mecz w życiu.

Zasady naszej akcji są bardzo proste. Wchodzimy na stronę https://www.siepomaga.pl/waleczny-kuba i wpłacamy jedną z poniższych kwot, którą zamieniamy na wirtualne miejsca na Stadionie Miejskim w Polkowicach:

9 zł - jedno miejsce

99 zł - dwa miejsca

999 zł - trzy miejsca

9999 zł - cztery miejsca

99999 zł - pięć miejsc

999999 zł - sześć miejsc

9999999 zł - siedem miejsc

Wpłaciłeś jedną z powyższych kwot? Pierwsza osoba pod tym postem ( https://www.facebook.com/ksgornikpolkowice/photos/a.619872571424470/4165957933482565) wstawia liczbę 1, kolejna 2, kolejna 3 itd. Tak zapełnimy sektor A, B, C, D, sektor gości i Trybunę Główną Stadionu Miejskiego w Polkowicach.

Dla osoby, która jednorazowo wykupi największą liczbę miejsc dla Kuby mamy przygotowany dziedziczony KARNET VIP (miejsce na Trybunie Głównej, miejsce parkingowe i catering) na mecze Górnika Polkowice Nasza akcja kończy się 28 sierpnia meczem z RTS Widzew Łódź. #RAZEMdlaKUBY