Nie żyje Zbigniew Gromek - były pracownik i legendarny kibic Zagłębia 16 kwi

Nie żyje Zbigniew Gromek - były pracownik i legendarny kibic Zagłębia

W czwartkowy wieczór dotarła do nas bardzo smuta informacja. W wieku 83 lat zmarł Zbigniew Gromek - były pracownik Klubu i wierny sympatyk Miedziowych, który wspierał naszą drużynę przez prawie 50 lat.

16 kwi 2021 10:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Przez zdecydowaną większość swojego życia Zbigniew Gromek był związany z naszym Klubem. Jeden z najbardziej znanych kibiców Miedziowych wspierał lubińską drużynę od 1973 roku. Prawdziwy fanatyk, który za Zagłębiem jeździł po całej Polsce i nie opuścił żadnego spotkania. Dał się poznać jako niezwykle otwarty i pomocny człowiek, w którego sercu piłka nożna zajmowała szczególne miejsce. Pogrzeb „Roksona” odbędzie się w sobotę 17 kwietnia o godzinie 10.30 na Cmentarzu Obora.

Cały Zarząd oraz wszyscy pracownicy Zagłębia Lubin S.A. składają najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i wszystkim bliskim zmarłego.