Obchody Święta Niepodległości na Stadionie Zagłębia! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Obchody Święta Niepodległości na Stadionie Zagłębia! 30 paź

Obchody Święta Niepodległości na Stadionie Zagłębia!

4 listopada, w trakcie meczu 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym KGHM Zagłębie Lubin podejmie na Stadionie Zagłębia Koronę Kielce, uczcimy także stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

30 paź 2018 14:05

Fot. Zagłębie Lubin SA
Autor Zagłebie Lubin SA

Udostępnij

Inne

Na wszystkich kibiców, którzy pojawią się w niedzielne popołudnie przy ulicy Skłodowskiej-Curie 98, czekają liczne atrakcje i konkursy. Przed meczem, oprócz zaprezentowania na murawie polskiej flagi, zostanie odśpiewany hymn Rzeczypospolitej Polskiej – Mazurek Dąbrowskiego. Zawodnicy obu zespołów wyjdą na mecz z Biało-Czerwonymi szalikami i okolicznościowymi opaskami na ramię. Dodatkowo piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wybiegną tego dnia na murawę w unikatowym komplecie strojów z logotypem „Niepodległej”. 

Również sponsor KGHM Zagłębia Lubin oraz Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, Staropolanka czynnie włączy się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, będąc jednocześnie Partnerem Meczu z Koroną Kielce. Na Stadionie Zagłębia spotkacie tego dnia wolontariuszy, którzy dla pierwszych 2000 kibiców będą mieli wodę mineralną z wyjątkowymi naklejkami "Staropolanka 2000 - Niepodległa". 

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy szereg atrakcji. W trakcie spotkania, na sektorze rodzinnym zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy o Polsce oraz wiele innych akcji związanych ze Świętem Niepodległości! Sponsorem sektora rodzinnego na ten wyjątkowy mecz będzie AutoSalon Peugeot dealer Dejon&Dąbrowski. Ponadto w przerwie rywalizacji o ligowe punkty, na murawie zostanie zaprezentowana żywa flaga, a stworzą ją chłopcy występujący na co dzień w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia oraz Akademii  Piłkarskiej „Żaczek”. Dla osób do 16 roku życia sponsor LOTTO Ekstraklasy - Bank PKO BP - rozda na stadionie flagi Polski.

Miedziowy fanatyku, przyjdź, dopinguj KGHM Zagłębie i ciesz się razem z nami tym jakże szczęśliwym dla całej Polski Świętem. Czekamy na Ciebie w najbliższą niedzielę 4 listopada. Początek spotkania o godzinie 15.30!