Wspierałeś KGHM Zagłębie w Zabrzu? Na mecz z Koroną Kielce wejdziesz ZA DARMO! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Wspierałeś KGHM Zagłębie w Zabrzu? Na mecz z Koroną Kielce wejdziesz ZA DARMO! 31 paź

Wspierałeś KGHM Zagłębie w Zabrzu? Na mecz z Koroną Kielce wejdziesz ZA DARMO!

Podczas meczu wyjazdowego w Zabrzu zawodników KGHM Zagłębia wspierała liczna, 485-osobowa grupa fanów. Mimo niekorzystnego rezultatu, kibice dopingowali „Miedziowych” od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego.

31 paź 2018 08:46

Fot. Zagłebie Lubin S.A.
Autor Zagłebie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Doceniamy, że Kibice poświęcają swój prywatny czas i pieniądze, przemierzając za klubem setki kilometrów. W uznaniu za wsparcie, jakim fani obdarzali nas w ostatnich meczach domowych i wyjazdowych, informujemy, że decyzją Zarządu Zagłębia Lubin S.A., wszyscy kibice, którzy zameldowali się w sektorze gości w Zabrzu, obejrzą niedzielny pojedynek z Koroną Kielce za darmo.

Gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków KGHM Zagłębia do przyjścia na Stadion Zagłębia w najbliższą niedzielę. Razem będziemy mogli przeżyć sportowe emocje podczas meczu z Koroną Kielce oraz uczcimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Darmowe wejściówki na niedzielny mecz KGHM Zagłębie – Korona Kielce będą do odbioru od środy 31 października od godziny 12:00 w FanShopie Zagłębia Lubin w galerii handlowej Cuprum Arena i wydane zostaną na podstawie listy wyjazdowej z Zabrza.

FanShop Zagłębia Lubin

Galeria handlowa Cuprum Arena

ul. Sikorskiego 20

59-300 Lubin