Pół roku rozrywki za darmo 17 lis

Pół roku rozrywki za darmo

Załóż PKO Konto za Zero z Oficjalną Kartą Ekstraklasy, a spełniając warunki promocji, możesz dostać pakiet Sport lub Film w CANAL+ telewizji przez internet na pół roku!

17 lis 2020 08:43

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Bycie kibicem piłkarskim w świecie cyfrowym potrafi nieść za sobie ciekawe rozwiązania. W listopadzie ruszyła wspólna inicjatywa PKO Bank Polski oraz CANAL+ Polska mająca na celu stworzenie dedykowanej oferty dla sympatyków piłki nożnej Ekstraklasa S.A.

Do końca roku 2020 dla każdego sympatyka piłki nożnej, który założy #PKOKontoZaZero w PKO Bank Polski przygotowano specjalny voucher uprawniający do bezpłatnego, półrocznego dostępu do platformy CANAL+ Polska przez Internet. Co daje taki dostęp? Dużo możliwości!

Jest to nie tylko oferta sportowa - jak między innymi mecze piłkarskie #Ekstraklasa, Premier League, La Liga, Bundesliga czy Ligue 1, którą możesz oglądać ze znajomymi. To także rozrywka filmowa, idealna do wieczorów w gronie najbliższych, w postaci dostępu choćby do CANAL+ Polska czy HBO (o wartości nominalnej aż 300 zł).

Co trzeba zrobić? Należy zamówić #OficjalnaKartaEkstraklasy i dokonać nią tylko trzech transakcji w 30 dni (dodatkowo wyrazić zgodę marketingową)

W ten sposób wspierasz też NASZ KLUB - Za każde nowe, aktywne konto z #OficjalnaKartaEkstraklasy, otrzymamy od Banku środki na rozwój w ramach Programu Partnerskiego. Nie czekaj na ostatnią chwilę i oglądaj nasz najbliższy mecz ze Stalą Mielec na ekranie swojego telewizora.

Szczegółowa oferta także TUTAJ i TUTAJ