Jak co tydzień zapraszamy na przegląd prasy i serwisów internetowych. Dziś skupimy się na tym, co media pisały na temat piątkowego spotkania Miedziowych z Pogonią Szczecin.

10 maj 2021 13:13

Inne

Przeglądsportowy.pl

“Pogoń musi polubić brąz, Portowcy zatrzymani w Lubinie”

Jeśli damy wiarę powiedzeniu, że mowa jest srebrem, zawodnicy Pogoni na stadionie w Lubinie próbowali głośno i wyraźnie powiedzieć: „Chcemy wicemistrzostwa”. Tyle że piłkarze Zagłębia zdołali ich uciszyć i bezlitośnie kazali polubić brąz. Bo remis sprawia, że jeśli w poniedziałek Raków Częstochowa pokona Piasta Gliwice, już nic nie zabierze drużynie spod Jasnej Góry drugiego miejsca na koniec sezonu.

Więcej - KLIK

***

Polsatsport.pl

“PKO BP Ekstraklasa: Rozczarowujący remis w Lubinie”

W meczu 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Pogonią Szczecin padł remis 1:1 (0:0). Nie satysfakcjonuje on żadnej z drużyn, bo szanse Pogoni na wicemistrzostwo zmalały, a Zagłębie oddaliło się czwartego miejsca na koniec sezonu.

***

Gol24.pl

“PKO Ekstraklasa. Remis, który nikogo nie zadowala. Pogoń i Zagłębie marnują swoją szansę”

W drugim, piątkowym meczu 29. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin podejmowało Pogoń Szczecin. Portowcy szybko wyszli na prowadzenie po trafieniu Michała Kucharczyka, ale Miedziowi wyrównali po przerwie. Z perspektywy tabeli remis nikogo nie powinien zadowolić. Pogoń traci szanse na podium, a Zagłębie oddala się od europejskich pucharów.

***

Piłkanożna.pl

“Podział punktów w Lubinie”

Pogoń nie mogła wymarzyć sobie lepszego początku meczu. Szczecinianie bowiem już w ósmej minucie objęli prowadzenie. Wszystko za sprawą nieporozumienia w szeregach defensywy Zagłębia. Do bezpańskiej piłki w polu karnym chciał dopaść jednocześnie Dominik Hładun i Djordje Crnomarković. Obaj jednak przypadkowo wpadli na siebie, co skrzętnie wykorzystał znajdujący się w pobliżu Michał Kucharczyk, który z bliskiej odległości wbił futbolówkę do pustej siatki.

***

Sport.tvp.pl

“Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 1:1. Skomplikowana sytuacja obu drużyn”

Gospodarze przed spotkaniem byli szóści i mieli 40 punktów. Wciąż liczyli się w grze o czwarte miejsce, dające awans do europejskich pucharów. Pogoń była na trzeciej pozycji i miała dwa "oczka" straty do drugiego Rakowa Częstochowa.

***

Zmiedzi.pl

“Remis sprawiedliwy, ale nie urządza żadnej z ekip”

Po niezłym meczu piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zremisowali na własnym stadionie z Pogonią Szczecin 1:1. Pierwszą połowę zdominowali Portowcy, ale po zmianie stron do głosu doszli Miedziowi, którzy po efektownym strzale Karola Podlińskiego odzyskali wiarę. Piłkę meczową miał Ratajczyk i Miedziowi mogliby cieszyć się z kompletu punktów.