Przed nami kolejny Plebiscyt Sportowy Zagłębia Miedziowego 4 lut

Przed nami kolejny Plebiscyt Sportowy Zagłębia Miedziowego

W najbliższy piątek, 7 lutego odbędzie kolejna Plebiscyt Sportowy Zagłębia Miedziowego. Uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone nagrody za dokonania w 2019 roku będzie miała miejsce w hotelu Qubus w Legnicy.

4 lut 2020 17:40

Fot. Zagłebie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Wśród zaproszonych gości nie może zabraknąć zawodników KGHM Zagłębia Lubin, którzy również są w gronie nominowanych i mają szansę na zwycięstwo w kategorii zawodnika roku. Mowa o 18-letnim Bartoszu Białku, który ma szansę na nagrodę odkrycia 2019 roku oraz kapitan Miedziowych Lubomir Guldan. 37-letni obrońca jest nominowany w kategorii najlepszego zawodnika 2019 roku.

Co ciekawe w kategoriach najpopularniejszego zawodnika i trenera triumfowali lubińscy przedstawiciele: Karol Gracz i Przemysław Cielewicz, którzy reprezentują brawy Górnika Lubin. Dodatkowo obaj pełnią funkcję trenerów w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia.

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku nie wychodziliśmy z gali z pustymi rękami. W kategorii Sportowe Odkrycie zwyciężył zespół U-15 Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.