Przyjdź na mecz z Wisłą i wygraj FIFĘ 22 9 gru

Przyjdź na mecz z Wisłą i wygraj FIFĘ 22

Sobotni mecz z Wisłą Kraków to nie tylko ostatnia szansa na przeżycie piłkarskich emocji na Stadionie Zagłębia w tym roku. To także okazja, by wygrać najnowszą odsłonę piłkarskiej gry FIFA 22. Jak to zrobić? Więcej informacji przeczytasz w rozwinięciu newsa.

9 gru 2021 16:15

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Zadanie dla Was jest bardzo proste. Musicie tylko wykazać się odrobiną kreatywności, umiejętnościami plastycznymi oraz stawić się w sobotni wieczór na Stadionie Zagłębia. Głównym punktem naszego konkursu jest przygotowanie transparentu prezentującego jednego z zawodników KGHM Zagłębia Lubin na wzór kart z gry FIFA22. Nie będziemy weryfikować czy statystyki z gry zgadzają się z przedstawionymi na Waszych plakatach, bo niby dlaczego w Waszym wymarzonym składzie nie miałby się znaleźć Patryk Szysz ze strzelaniem wynoszącym 99?

Drugą kwestią jest zwrócenie uwagi naszego klubowego fotografa. Kibice, którzy odnajdą swoje zdjęcie z uniesionym transparentem w prezentowanej po każdym domowym spotkaniu galerii zdjęć z trybun mogą już uważać się za zwycięzców. Jedyne, co pozostanie w Waszej kwestii to skontaktowanie się z nami poprzez prywatną wiadomość na Facebooku i udowodnienie swojej tożsamości poprzez przesłanie swojego zdjęcia z transparentem na trybunach.

Pamiętajcie, że nasi zawodnicy chętnie dzielą się również swoimi trykotami meczowymi. Być może oprócz FIFY22, zasłużycie na bonus w postaci koszulki od swojego ulubieńca.

Wszystkim chętnym do wzięcia udziału w konkursie życzymy powodzenia i widzimy się już w najbliższą sobotę o g. 17:30 na Stadionie Zagłębia. Do zobaczenia!