W miniony weekend piłkarze Zagłębia Lubin grający w innych klubach na zasadzie wypożyczenia, rozegrali ligowe spotkania na boiskach Ekstraklasy, I i II ligi. Sprawdź jak grali Adrian Błąd, Eryk Sobków, Sebastian Bonecki, Karol Żmijewski oraz Konrad Andrzejczak.

12 wrz 2016 08:58

Inne

Adrian Błąd - Arka Gdynia - LOTTO Ekstraklasa

Skrzydłowy Zagłębia wystąpił od pierwszej minuty w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Koronie Kielce. "Adi" na murawie przebywał do 45 minuty, w drugiej części spotkania jego miejsce zajął Rashid Yussuff. W trakcie swojej gry Adrian zanotował 20 zagranych piłek, dwukrotnie uderzał na bramkę Gostomskiego, i zaliczył 12 podań (8 celnych).

Sebastian Bonecki - Chrobry Głogów - I liga

"Bony" wystąpił w pełnym wymiarze czasowym w potyczce przeciwko GKS-owi Tychy. Drużyna Boneckiego zremisowała w Głogowie 2:2 i po 8. kolejkach I ligi Chrobry plasuje się na 11. pozycji.

Eryk Sobków - GKS Katowice - I liga

Katowicki GKS w miniony weekend na własnym boisku walczył o punkty z Wisłą Puławy. W drużynie gospodarzy na ławce rezerwowych do dyspozycji trenera Brzęczka pozostawał Eryk Sobków. Niestety napastnik nie zaliczył minut na boiskach I-ligowych. Dzień później rozegrał 79. minut w wygranym meczu rezerw przeciwko Szombierkom Bytom 2:0.

Konrad Andrzejczak - GKS Bełchatów - II liga

Zawodnik wystąpił w wyjazdowym meczu przeciwko Warcie Poznań (1:1). Andrzejczak na murawie przebywał do 45. minuty meczu, w drugiej połowie jego pozycję zastąpił Bartłomiaj Bartosiak. GKS Bełchatów okupuje miejsce spadkowe (16. pozycja, 6 punktów)

Karol Żmijewski - Kotwica Kołobrzeg - II liga

Młody pomocnik Zagłębia w barwach drużyny z Kołobrzegu zaliczył kolejne minuty. "Żmija" w spotkaniu przeciwko Puszczy Niepołomice rozegrał 75. minut i został zmieniony przez Macieja Hornę. Jego drużyna pokonała rywali 1:0 i dzięki 3. punktom plasuje się na 6. pozycji w tabeli II ligi."?"