Świąteczna zbiórka słodyczy na KGHM Zagłębie Arena / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Świąteczna zbiórka słodyczy na KGHM Zagłębie Arena 1 gru

Świąteczna zbiórka słodyczy na KGHM Zagłębie Arena

Podczas dwóch grudniowych meczów na KGHM Zagłębie Arena zostanie przeprowadzona świąteczna zbiórka słodyczy, które trafią do najbardziej potrzebujących dzieci z naszego regionu.

1 gru 2023 08:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

W 2023 roku podopieczni trenera Waldemara Fornalika rozegrają na KGHM Zagłębie Arena jeszcze dwa niezwykle emocjonujące spotkania. W grudniu nasi zawodnicy zmierzą się przed własną publicznością z Legią Warszawa (3.12), a na zakończenie piłkarskiej jesieni w pojedynku derbowym ze Śląskiem Wrocław (15.12). Podczas obu tych meczów na naszym obiekcie zorganizujemy akcję Miedziowa Paka dla Zagłębiaka, w ramach której odbędzie się świąteczna zbiórka słodyczy dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszego regionu. 

Osoby, które zaangażują się w akcję, proszone są o zostawianie wszelkiego rodzaju słodkości w klubowym sklepie w galerii Cuprum Arena, a w dni meczowe w miejscu stadionowego FanShopu znajdującego się przy sektorze G lub w wyznaczonym miejscu na sektorze B.

Wesprzyj nasze przedsięwzięcie i spraw, by nadchodzące święta były dla wszystkich wyjątkowe. Miedziowi, liczymy na Waszą pomoc!