Ty Wspierasz, My Dziękujemy 23 maj

Ty Wspierasz, My Dziękujemy

Ekstraklasa S.A. wraz z partnerem telewizyjnym CANAL+ zorganizowała wspólną akcję, która umożliwi klubom zapewnienie swobodnego dostępu do transmisji meczów PKO Ekstraklasy dla wybranych grup kibiców.

23 maj 2020 12:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

W ramach nowej usługi CANAL+ możliwy będzie dostęp do treści sportowych CANAL+ przez internet, na dowolnym urządzeniu i bez długoterminowej umowy. Ekstraklasa S.A. w ostatnich miesiącach pracowała nad elementem rozgrywania spotkań bez udziału publiczności. Razem z partnerem telewizyjnym CANAL+ zostało zaprezentowane nowe rozwiązanie mające na celu wykorzystanie internetowej usługi CANAL+. W całą akcję zaangażowanych jest łącznie czternaście klubów, które za pomocą wybranej formy będą mogły udostępniać swoim kibicom dostęp do wszystkich meczów aż do zakończenia obecnego sezonu. W ciągu najbliższych kilkunastu dni wszytskie informacje odnośnie akcji "Ty Wspierasz, My Dziękujemy" będą przekazywane przez kluby w niej uczestniczące. 

PKO Ekstraklasa ponownie wraca do gry już 29 maja. W pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek będziemy świadkami wyjazdowego pojedynku KGHM Zagłębia z Pogonią Szczecin. Ponadto równie ciekawie zapowiada się starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa czy spotkanie derbowe między Lechią Gdańsk, a Arką Gdynia. Do podziału tabeli dojdzie 14 czerwca, natomiast emocje związne z końcówką sezonu będą nam towarzyszyć do 19 lipca.

Więcej infomacji na temat nowej usługi CANAL+ znajdziecie TUTAJ