Uruchamiamy nowy system biletowy na kibiców! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Uruchamiamy nowy system biletowy na kibiców! 30 cze

Uruchamiamy nowy system biletowy na kibiców!

Drodzy Kibice! Z radością informujemy o uruchomieniu przez nasz Klub nowego, innowacyjnego systemu biletowego, zapewniającego jeszcze większą wygodę podczas zakupu wejściówek na mecze KGHM Zagłębia Lubin.

30 cze 2023 14:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Intuicyjny, nowy system biletowy został zaprojektowany z myślą o prostocie obsługi. Przejrzysty i w pełni dostosowany do Waszych potrzeb oraz oczekiwań, które chcieliśmy spełnić w jak najlepszy możliwy sposób. Dzięki nowoczesnej platformie, wszyscy sympatycy Zagłębia będą mieli możliwość zakupu biletów na mecze KGHM Zagłębia Lubin w jeszcze łatwiejszy i co najważniejsze - sprawniejszy sposób.

Nowy system zapewni naszym Kibicom również szereg dodatkowych korzyści. Do najważniejszych z nich należą:

  • Prosta i szybka sprzedaż karnetów, biletów, voucherów i kart parkingowych w jednym miejscu
  • Możliwość zakupu voucherów przedpłaconych – wykorzystaj dla siebie lub zakup wejściówkę dla innego Kibica
  • Opcja dodania biletu do Apple Wallet oraz Google Pass
  • Wybór dowolnego miejsca na trybunie z podglądem stadionu „na żywo”
  • Zwrot biletu lub zmiana miejsca karnetowego za pomocą kilku kliknięć
  • Wiele dodatkowych rabatów i promocji dla karnetowiczów
  • Łatwiejszy zakup wejściówek dla grup zorganizowanych
  • Możliwość wydrukowania biletu w domu lub wygodnego zeskanowania go z telefonu przy stadionowych bramkach
  • Wprowadzenie opcji zakupu meczowych pakietów, w ramach której Kibic otrzyma wejściówkę na mecze objęte pakietem w niższej cenie

I wiele innych!

Nowy system biletowy w naszym Klubie to kolejny krok w kierunku stworzenia jeszcze lepszych doświadczeń dla Kibiców Zagłębia. Dziękujemy wszystkim sympatykom za nieocenione wsparcie i cieszymy się, że możemy zapewnić Wam nowoczesne i wygodne rozwiązania, dzięki którym będziecie mogli wspierać nasz zespół z trybun Stadionu Zagłębia. Mamy nadzieję, że wprowadzone udogodnienia przyczynią się do jeszcze większych emocji związanych z rywalizacją Miedziowych na najwyższym szczeblu ligowym w naszym kraju. 

Jednocześnie przypominamy, iż sprzedaż karnetów JESIEŃ 2023 wystartuje w sobotę 1 lipca, natomiast bilety na inauguracyjne spotkanie nowego sezonu z Ruchem Chorzów (Niedziela, 23 lipca, godz. 17:30) będą dostępne do kupienia od 10 lipca.

Nie czekaj i już teraz sprawdź nowy system biletowy!

Do zobaczenia na Stadionie!