Wspieramy Bieg Tropem Wilczym 11 sie

Wspieramy Bieg Tropem Wilczym

W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w Parku Wrocławskim rozpocznie się Bieg Tropem Wilczym ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jako Klub przyłączmy się do akcji i będziemy obecni podczas całego przedsięwzięcia.

11 sie 2021 11:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Bieg Tropem Wilczym. Będzie to już IX edycja tego biegu w Polsce, zaś w Lubinie uczestnicy pobiegną po raz ósmy. Trasą do pokonania podczas największego biegu pamięci w naszym kraju, będą dwie pętle po Parku Wrocławskim. W trakcie niedzielnego przedsięwzięcia nie zabraknie również nas! Na miejscu znajdziecie między innymi Klubowe maskotki - Kreciki, wodę od naszego partnera Staropolanki, dostępną dla każdego uczestnika biegu oraz hostessy, które będą rozdawać zaproszenia na wieczorne spotkanie KGHM Zagłębia Lubin z Pogonią Szczecin, zaplanowane na godzinę 20:00.

Z uwagi na fakt, iż w dniu meczu kasy przy Stadionie są nieczynne, otrzymane zaproszenia na sektory E, F lub G będzie można wymienić w punkcie informacji (Kasa nr 4). Prosimy również, aby przychodzić na Stadion nieco szybciej w celu uniknięcia zbędnych kolejek. 

Do zobaczenia na Biegu, a następnie na Stadionie Zagłębia!