Zagłębie Lubin zwycięzcą Ligi STS! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin zwycięzcą Ligi STS! 7 cze

Zagłębie Lubin zwycięzcą Ligi STS!

Z radością informujemy, że jako Klub zajęliśmy 1. miejsce w Lidze STS! O główną wygraną podczas minionego sezonu walczyło łącznie siedem klubów, a w zabawę byli zaangażowani zarówno piłkarze, jak i kibice.

7 cze 2024 09:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

W wyzwaniu naszego sponsora Zagłębie Lubin rywalizowało z Rakowem Częstochowa, GKS-em Katowice, Jagiellonią Białystok, Widzewem Łódź, Koroną Kielce oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała. Punkty na konto klubu zdobywali wspólnie zarówno zawodnicy, jak i kibice. W konkurencji piłkarskiej znakomicie poradzili sobie Tomasz Pieńko i Kacper Chodyna, natomiast w quizie naszymi reprezentantami byli Damian Dąbrowski i Arek Woźniak, który odpowiedział bezbłędnie na wszystkie pytania. Kolejne punkty były przyznawane za frekwencję na domowych meczach PKO BP Ekstraklasy, a także za crossbar challenge, w ramach którego sympatycy zespołu podczas przerwy spotkania starali się trafić w poprzeczkę. Swój udział w całym przedsięwzięciu miały również klubowe maskotki, rywalizujące ze sobą w specjalnie przygotowanych konkurencjach. 

Nasz Klub z liczbą 597 punktów zajął 1. miejsce, wyprzedzając tym samym drugi Raków Częstochowa aż o 61 oczek. Najniższy stopień podium zajął GKS Katowice, który w przyszłym sezonie zagra na boiskach PKO BP Ekstraklasy. Dzięki temu otrzymamy główną nagrodę pieniężną w wysokości 30 000 PLN na zrealizowanie projektu związanego z Klubem.

Sukces w zabawie naszego sponsora jest wynikiem współpracy piłkarzy z Wami - kibicami! Pozostałym klubom gratulujemy i dziękujemy za wspólną rywalizację!