Zagłębie On Tour! Rozpoczynamy w Chojnowie! 19 cze

Zagłębie On Tour! Rozpoczynamy w Chojnowie!

O tym, że bez kibiców piłka nożna nie miałaby sensu, wiedzą praktycznie wszyscy. Dlatego wraz z rozpoczęciem sezonu 2019/2020 ruszamy z projektem skierowanym do sympatyków naszego klubu z regionu miedziowego! Na początek zawitamy do Chojnowa, który może pochwalić się grupą wiernych i fanatycznych kibiców!

19 cze 2019 13:56

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Zagłębie On Tour to projekt stworzony z myślą o Was - kibicach KGHM Zagłębia Lubin. Głównym celem akcji będzie promocja aktywności fizycznej oraz dobra zabawa, o którą zadbają wykwalifikowane animatorki wraz z Krecikiem - ulubieńcem młodszej części trybun klubu z Lubina. Raz w miesiącu będziemy pojawiać się w wybranym mieście, by zarażać Was pozytywną energią oraz sprawić byście tak jak my pokochali Zagłębie! Podczas spotkań nie zabraknie konkursów, w których do wygrania będą cenne nagrody związane z naszym klubem.
W ostatnią niedzielę czerwca zameldujemy się w Chojnowie, by wspólnie odliczać dni do rozpoczęcia rozgrywek Ekstraklasy. A co z innymi miastami? Pozostańcie czujni!