Co czeka Was na prezentacji? Masa atrakcji! 20 lip

Co czeka Was na prezentacji? Masa atrakcji!

Już w najbliższy piątek, 23 lipca o g. 17:00 rozpoczniemy prezentację I zespołu KGHM Zagłębia przed startem sezonu 2021/2022. Impreza odbędzie się na terenie Stadionu Zagłębia, konkretnie na parkingu VIP pod sektorem G. Jesteście ciekawi, jakie atrakcje przygotowaliśmy specjalnie dla Was? Więcej informacji w rozwinięciu artykułu.

20 lip 2021 16:16

Udostępnij

Klub

Rozpoczniemy biegiem na 75-lecie Zagłębia!

O godzinie 17:45 w szranki z dystansem 300 metrów staną najmłodsi kibice Miedziowych. Dla wszystkich uczestników biegu dziecięcego przygotowaliśmy koszulkę Zagłębia od firmy Staropolanka oraz pamiątkowe medale.

Punktualnie o 18:00 wystartuje natomiast bieg dorosłych na dystansach 6 km i 7,5 km. Jeśli obawiacie się, że nie wystarczy Wam sił, uspokajamy. Udział może być symboliczny i skończyć się po jednym okrążeniu, słowem, niech każdy da z siebie wszystko! Podobnie jak w przypadku młodych biegaczy każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a każdego zawodnika utożsamiającego się z naszym Klubem zachęcamy do założenia klubowej koszulki na czas biegu.

Zapisy na bieg trwają do czwartku, 22 lipca w Fanshopie Zagłębia w Galerii Cuprum Arena. Ilość pakietów startowych jest ograniczona!

Co po biegu? Konkursy, konkursy i jeszcze raz konkursy!

Bo kto nie lubi wygrywać? W piątek sprawdzimy waszą wiedzę o Zagłębiu, a do zgarnięcia będą naprawdę atrakcyjne gadżety m.in. piłki, torby, plecaki i czapki od firmy NIKE, piłki i artykuły szkolne od PKO Bank Polski – oficjalnego sponsora PKO BP Ekstraklasy, ciekawe gadżety od Kolei Dolnośląskich czy samochód VOLVO na weekend z pełnym bakiem paliwa! Jest więc o co walczyć, do czego wszystkich kibiców Miedziowych gorąco zachęcamy.

Nie będzie czasu na nudę!

Oprócz biegu i konkursów na miejscu czekać będą na Was rozmaite atrakcje, niekoniecznie związane z piłką nożną takie jak:

- TIR KGHM – mobilna wystawa naszego właściciela, dzięki której będziecie mieli okazję poznać historię polskiej miedzi w Polsce oraz poczuć się jak w kopalni!
- zabytkowe samochody i motory
- sportowe Fordy Mustangi

- klubowy autokar w Miedziowych barwach
- pokazy sprzętu medycznego Jednostki Ratownictwa Górniczo-Hutniczego z Sobina

- foodrucki oraz strefa z jedzeniem  
- strefa HELIOS – czekać tam na Was będzie popcorn prosto z kinowej sali oraz niespodzianki i gadżety

Jednocześnie zachęcamy do zakupu karnetów na rundę jesienną 2021. Sprzedaż będzie odbywać się podczas trwania imprezy w stadionowej kasie nr 4. Dla tych, który chcą uzupełnić swoją szafę kibicowskimi gadżetami otwieramy fanshop, w którym będziecie mogli kupić m.in. nowe koszulki na sezon 2021/2022. Standardowo, karnetowicze skorzystają z okazałego rabatu na meczówkę.

Kulminacyjny punkt programu – prezentacja I zespołu!

O godzinie 19:46 rozpocznie się główna część naszej imprezy – prezentacja I zespołu KGHM Zagłębia Lubin, podczas której zostaną zaprezentowane nowe stroje meczowe na sezon 2021/2022. Ponadto będziecie mieli okazję bliżej poznać nowych zawodników Miedziowych, oraz trenera Dariusza Żurawia. Całość uświetni premiera utworu lubińskiego rapera Żebro, który specjalnie z okazji 75-lecia naszego Klubu stworzył hymn Zagłębia.

Nie pozostaje nam nic innego jak gorąco zachęcić Was wszystkich do przyjścia w najbliższy piątek na Stadion Zagłębia. Startujemy od godziny 17:00. Do zobaczenia!